محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.
فراز حجتی
آخرین فعالیت:
‏7/1/17
تاریخ عضویت:
‏2/1/17
ارسال ها:
0
تشکر شده:
1
امتیاز دستاورد:
1
جنسیت:
مرد
تاریخ تولد:
‏1/1/90 (سن: 28)
وب سایت:

فراز حجتی

عضو جدید, مرد, 28

موضوع آزاد فرصتی برای ایجاد بک لینک رایگان برای سایت شما;) فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ‏7/1/17

آخرین فعالیت فراز حجتی:
‏7/1/17
  1. فراز حجتی
   فراز حجتی
   1. وضعیت سفید از این پست تشکر کرده است.
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • اطلاعات شخصی

  جنسیت:
  مرد
  تاریخ تولد:
  ‏1/1/90 (سن: 28)
  وب سایت:
  http://www.mozooazad.com/
  0.04 درصد از تبلیغات بنری کلیک میشوند. راه بهتر؟ native advertising یا همان تبلیغات همگون با UI


  یک کاربر عادی در روز بیش از 63 تبلیغ بنری مشاهده میکند. این یعنی ماهیانه 5709 بنر تبلیغاتی.

  کوری بنر پدیده ایست که محققان اینترنت و بازاریابی سالهاست در مورد آن تحقیق کرده و به دنبال راه کارهای جدید برای افزایش تاثیرگذاری تبلیغات، به مدل های جدیدی از تبلیغات به نام native advertising رسیده اند.

  نتایج جالب تحقیقاتی بر روی کاربران آنلاین نشان داده که در سال 2012 فقط 0.04 درصد از کاربران اینترنتی روی تبلیغات بنری افقی (که به عنوان بهترین نوع بنرها شناخته میشوند) کلیک میکنند که بخشی از آنها نیز اشتباها و ناخواسته روی تبلیغات شما کلیک کرده اند. این در حالیست که فقط 8 درصد از کاربران بیش از 85 درصد از کلیک ها را انجام میدهند که خود آمار بسیار بدی برای تبلیغات بنری است.

  همین تحقیقات نشان داده که تبلیغات "همگون و سازگار با رابط کاربری سایت میزبان" این رقم را تا 200 درصد افزایش میدهد.

  متاسفانه در حال حاضر در ایران اینگونه تبلیغات فقط در فرمت رپورتاژ آگهی مرسوم است و به صورت سیستماتیک روی این مدل تبلیغاتی کار نشده که عمدتا به علت سختی کار و مشکلات عمده فنی native advertising میباشد. از طرفی شرکت های بزرگتر که بنرهای گران قیمت سایت های معتبر را اجاره میکنند، صرفا جهت برندسازی و یا تثبیت برند از این شیوه ها استفاده میکنند و هدف خود را جذب کاربر یا بازدید کننده نمیدانند.

  این درحالیست که تبلیغات "همگون با رابط کاربری میزبان" آمارهای بسیار خوبی برای جذب unique visitor و طبیعتا ROI بالاتر نشان میدهد.

  البته سایت های مختلف در ایران با قبول رپورتاژ آگهی سعی در افزایش بهره وری تبلیغات سایت خود دارند ولی شاید نزدیکترین راهکار شبیه به این سیستم تبلیغاتی توسط وبسایت موضوع آزاد ارائه میشود که تبلیغ دهندگان میتوانند با درج محتوای خود (و ترجیحا تولید محتوای خوب) به صفحه اول این سایت آمده و به صورت همگون و سازگار با سایر مطالب سایت محتوای خود را تبلیغ کنند.

  با تولید محتوای مفید برای کاربر، و تبلیغ به صورت همگون، شانس دیده شدن شما 200 برابر خواهد شد. شاید وقت آن شده که سایت های ایرانی هم کمی به فکر کاربران خود بیفتند و از حجم غیر قابل تحمل بنرهای تبلیغاتی کاسته و با راهکارهای جدید تبلیغاتی درآمدهای خود را افزایش نیز بدهند. پیشنهاد میکنیم راه کار های جدید را امتحان کنید.
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.