محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

راهنمای بازی Prince Of Persia: The Two Thrones

شروع موضوع توسط Stalin ‏1/11/12 در انجمن اخبار و معرفی

 1. کاربر ارزشمند

  تاریخ عضویت:
  ‏30/11/11
  ارسال ها:
  15,798
  تشکر شده:
  8,319
  امتیاز دستاورد:
  113
  [​IMG]  سال‌ها پیش که پادشاه ایران جوانی خام و بی‌تجربه بود روزی برای شکار، تنها قصر خود را ترک کرد. از بخت بد، راه را گم کرد و از بیابانی بی‌آب و علف سر در آورد- او که فکر می‌کرد به لحظات آخر زندگیش رسیده ناگهان پیرمرد عجیبی را دید که به سمت او می‌آید. پیرمرد راز استفاده از ماه را به او آموخت. از آن به بعد پادشاه ایران شروع به کشورگشایی به وسیله‌ی این راز کرد و در تمام جنگ‌ها با همکاری پسر شجاعش یعنی پرنس پیروز شد.
  روزی جاسوسان پادشاه از هند خبر آوردند که: هند دارای جادویی عجیب به نام ساعت زمان است. پادشاه ایران تصمیم گرفت به هند حمله کند. لشگری عظیم تدارک دید و آماده حمله به هند شد. داستان پرنس از اینجا شروع می‌شود.
  پرنس وارد قلعه ماهاراجه پادشاه هند شد و ساعت زمان را پیدا کرد اما مشکل اینجا بود که برای باز کردن ساعت زمان نیاز به شمشیر زمان نیز بود. پرنس با تلاش فراوان آن را پیدا کرد و وقتی که به وسیله‌ی شمشیر زمان ساعت زمان را باز کرد، شن‌های زمان همه جا را فرا گرفت و همه افراد تبدیل به اهریمن‌های شنی شدند.
  پرنس با کمک Farah دختر ماهاراجه توانست از این فاجعه جان سالم بدر ببرد، او درصدد آن بود که به این ماجرای هولناک خاتمه دهد. او پس از سختی‌های بسیار دوباره توانست به شن‌های زمان برسد و شمشیر را دوباره داخل ساعت کرد و همه اتفاقات به عقب برگشت.
  او از این ماجرا یک سنگ گرد به نام Amulet بدست آورد که آخرین بازگشت به عقب شن‌های زمان بود. اما غافل از این بود که ملکه زمان در ایسلند می‌باشد و ساعت اصلی زمان در ایسلند قرار دارد. او در نهایت تصمیم سفر به ایسلند را گرفت. پرنس نمی‌دانست که هر کس شن‌های زمان را آزاد کند نتیجه‌اش مرگ است.
  او با آمولت به ایسلند سفر کرده و ملکه را در آنجا ملاقات کرد. ملکه می‌دانست که پرنس می‌خواهد او را بکشد پس خود را به او کالینا معرفی کرد. پرنس نمی‌دانست که با کشتن کالینا نگهبان زمان (Dahaka) او را خواهد کشت. او با کشتن کالینا تصمیم گرفت از دست داهاکا فرار کند. وقتی کالینا کشته شد پرنس تصمیم گرفت تا چاره‌ای بیندیشد، او با پیدا کردن ماسک Wrath توانست گذشته خود را تکرار کند و از کشتن کالینا صرف‌نظر کند. او با نابود کردن داهاکا با کالینا به بابل شهر و زادگاه خود باز گشت.

  او وقتی به شهر خود بازگشت دید شهرش مورد حمله دشمنان قرار گرفته و به تصرف آن‌ها درآمده است. قایق پرنس هدف گلوله منجنیق قرار می‌گیرد و کالینا از پرنس جدا می‌شود.
  وقتی امواج دریا کالینا را بی‌هوش به ساحل می‌آورد سپاهیان هند او را به سمت Visifer شیطان اصلی می‌برند.
  پرنس وقتی به کالینا رسید که ویزیر او را کشته است. او با کشتن کالینا به وسیله شمشیر زمان نیروی کالینا را آزاد کرد. مقداری از نیروی کالینا وارد دست پرنس شد و بقیه آن وارد بدن ویزیر می‌شود. از آن به بعد پرنس به موجودی خطرناک تبدیل می‌شد که با رفتن درون آب به حالت عادی باز می‌گشت.
  او اینک در صدد آنست که با یافتن و کشتن ویزیر، سلطنت خود را از او بازستاند و شهر را از لوث وجود سپاهیان او پاک گرداند.
  راه یابی بازی از قدرت‌اله حیدری- کرمانشاه
  دکمه‌ها:
  دایره: پایین آمدن و آویزان شدن
  ضربدر: پرش، غلتیدن
  مربع: استفاده از خنجر و ضربه زدن
  مثلث: ضربه زدن و استفاده از زنجیر
  R1: پر کردن جان، ذخیره بازی، دویدن از روی دیوار و بالا رفتن از آن، دفاع کردن، گرفتن اجسام و اهرم‌ها
  R2: دیدار نزدیک
  L1: کند کردن و بازگشت زمان
  L2: دید از دور
  وسایلی که در بازی از آن استفاده می‌کنید:
  لبه‌های دیوار، حفره‌های زرد رنگ، فنر آهنی سیاه رنگ، فنر چوبی، میله‌ها، ستون‌ها، دکمه‌های زرد رنگ نشانه‌‌دار، حوض‌های کوچک آب
  برای ذخیره بازی، تیرک‌های چوبی، سکوهای سفید نشانه‌دار، زنجیر سیاه‌رنگ در هنگام اهریمن بودن، جعبه‌ها، پارچه‌های قرمز بلند، دو دیوار که بین آن‌ها خالی است.
  هنگامی که شخصیت بازی به اهریمن تبدیل می‌شود از جانتان می‌کاهد؛ با استفاده از شکستن کوزه‌ها و یا کشتن اهریمن‌ها نوری از آن‌ها به جای می‌ماند که با گرفتن آن به جان شما افزوده می‌شود.
  شروع بازی:
  پس از دیدن دمو، بازی را شروع می‌کنید. مستقیم به جلو رفته و با غلت زدن از زیر در داخل شوید، به چپ رفته و از جعبه بالا بروید.
  جلوتر رفته، از روی دیوار یا پریدن می‌توانید این کار را انجام دهید. در انتها، از دیوار روبرو بالا رفته به چپ بروید و پایین بیایید.
  جلوتر، ستون را گرفته و بالا بروید. بوسیله‌ی ستون‌ها به چپ رفته و از سکو بالا بروید. به لبه رفته و ستون دیگر را گرفته و به تیرک بپرید. از لبه آویزان شده و به راست رفته به جلو بروید. در انتها از روی دیوار به جلو رفته و لبه‌ی دیوار سمت چپ را گرفته بالا بروید. راه را ادامه داده و بازی را ذخیره کنید.
  به جلو بروید، از نردبان بالا رفته و به راست راه را ادامه دهید. صحنه‌ای می‌بینید. اهریمن را نابود کرده به طرف راست رفته و ستون را گرفته پایین بیایید. اهریمن را نابود کنید، به سمت دیگر رفته و بوسیله‌ی لبه‌ی دیوار به طرف دیگر بروید. به جلو رفته و لبه‌ی دیوار را گرفته و به سمت راست بروید. بر روی سکو بپرید و اهریمن را نابود کنید. به جلو رفته و اهریمن دیگر را نابود کنید.
  جلوتر رفته و از روی دیوار در انتها به راست بپرید. از پله‌ها بالا رفته و بوسیله‌ی دیوار روبرو وارد دریچه شوید. صحنه‌ای می‌بینید، به چپ رفته و بوسیله‌ی پارچه‌ی قرمز رنگ پایین بیایید. اهریمنان را نابود کنید و به چپ بروید. از نردبان بالا رفته جلوتر در انتها از روی دیوار سکوی جلو را گرفته از نردبان بالا بروید. جلوتر از سکوی کنار دیوار بالا رفته و در ادامه اهریمن را نابود کرده راه را ادامه دهید. از پله‌ها پایین بروید، راه را ادامه داده و از دیوار به راست بروید. آویزان شده راه را ادامه داده بالا بروید و بوسیله‌ی تیرچوبی به سمت دیگر بروید. از راست راه را ادامه داده و در انتها وارد دریچه شده و به جلو بروید. در انتها به روی لبه‌ی چوبی بپرید، پایین آمده و اهریمنان را نابود کرده جلوتر از روی دیوار تیر چوبی را بگیرید.
  بالا رفته و چوب دیگر را گرفته و به چپ بروید. به جلو رفته و تیر چوبی روبرو را گرفته و به بین دو دیوار روبروی خود بروید. پایین آمده و اهریمن را نابود کنید. به روی تیر چوبی رفته و به تیر چوبی بعدی بروید. به بین دو دیوار پشت‌سر بروید و بالا رفته از سمت چپ بر روی تیرک چوبی بروید. به جلو بروید و به بین دو دیوار رفته و پایین بیایید. اهریمن را نابود کرده و به جلو بروید. تیر روبرو را گرفته و پایین بیایید. اهریمن را نابود کنید. از پله‌ها بالا رفته از چپ از روی تیرک به روبرو به طرف اهریمن بروید. او را نابود کرده و به جلو بروید. وارد در شکسته شوید، به سمت چپ رفته و بازی را ذخیره کنید. راه را ادامه داده در انتها سمت راست از سکو بالا بروید و بوسیله‌ی دو دیوار نزدیک به هم با چند پرش بالا بروید. به راست رفته و سکو را گرفته از تیرک لبه‌ی سنگی را بگیرید و به تیرک چوبی بپرید. به تیرک دیگر رفته به تیرک‌های بعدی ادامه داده به جلو بروید و از لبه خود را آویزان کرده پایین بیایید.
  اهریمنان را نابود کرده به جلو رفته بر روی تیرک‌ها راه را ادامه داده و در انتها از لبه آویزان شده به تیرک روبرو بپرید. به چپ رفته و راه را ادامه دهید. به چپ رفته و از روی دیوار تیرک سمت چپ را بگیرید. بوسیله‌ی دیوار تیرک بالای سر خود را بگیرید (دو پرشه) به روی سکوی کنار خود رفته و به جلو راه را ادامه داده بازی را ذخیره کرده و به چپ بروید. خود را آویزان کرده و پایین بپرید. به جلو رفته و از روی دیوار به راست بپرید. اهریمنان را نابود کرده و به جلو بروید. از سکو بالا رفته از دیوار هم بالا بروید و سریع خنجر خود را به داخل حفره کرده تا آن را بگیرید. با پرش حفره‌ی بالای سر خود را گرفته و به پشت سر بپرید. به راست رفته از روی دیوار به جلو بروید و وقتی به فنر چوبی رسیدید ضربدر را بزنید تا پرتاب شوید. به چپ رفته و دکمه را زده تا در باز شود و وارد شوید.
  از روی دیوار حفره را گرفته پایین آمده و حفره‌ی پشت سر خود را بگیرید. پایین آمده و اهریمن را نابود کنید. از ستون کناری بالا رفته و بر روی تیرک بروید. به چپ بپرید و از لبه‌ی چپ بالا رفته به راست بروید. به جلو رفته و از راست به بین دو دیوار بپرید. پایین آمده و اهریمن را نابود کنید. از چپ ادامه داده، تیرک روبرو را گرفته پایین آمده و اهریمن را نابود کنید. به چپ رفته و وارد در شوید. از دیوار بالا رفته و اهریمن را نابود کرده از چپ بروید. تیرک روبرو را گرفته پایین آمده اهریمن را نابود کنید. به چپ بروید و وارد در شوید. از دیوار بالا رفته و اهریمن را نابود کنید. از دیوار بالا رفته حفره را گرفته به بالا رفته و به چپ بروید. در انتها از روی دیوار به طرف اهریمن بروید. او را نابود کرده از دیوار بالا رفته و تیرک پشت‌سر را بگیرید. به تیرک بعدی رفته به جلو رفته و لبه‌ی دیوار را بگیرید. از راست بالا رفته و پس از نابود کردن اهریمنان راه را به چپ ادامه دهید.
  به بالای سکو رفته بوسیله‌ی دیوار تیرک پشت‌سر را بگیرید. راه را به راست ادامه داده حفره را گرفته و با R1 به حفره‌ی دیگر بروید. به پشت سر خود بپرید و تیر چوبی را بگیرید و به بین دو دیوار بپرید. پایین آمده و به سمت در طرف راست بروید. به چپ بالای سکو رفته و حفره‌ی بالای سر را بگیرید. به راست رفته، جلوتر به بالای سکو بروید. از روی دیوار از تیرک بالا رفته وارد در شده و بازی را ذخیره کنید. راه را ادامه داده مواظب سیخ‌ها باشید. بر روی قسمتی که در زیر پایتان سیمی است نیایستید. به جلو رفته مواظب زره باشید. صبر کنید تا یک طرف آن صاف شود سپس از دیوار بالا رفته و به سمت دیگر بپرید. راه را ادامه داده مواظب زره باشید. از روی دیوار به جلو رفته از لبه‌ی دیوار بالا بروید و مواظب سیخ‌ها باشید. جلوتر رفته و مواظب سیخ‌های گردان باشید. با استفاده از گوشه‌ی کناری سیخ‌ها که شکسته است به جلو بروید.
  اهرم انتهای مسیر را بچرخانید تا در روی سقف باز شود. کمی به عقب برگردید، در بالای سر شما فنر آهنی سیاه رنگی می‌باشد، آن را با خنجر پایین آورده تا سکوی پشت سرتان به جلو بیاید. سریع در همان حالت بر روی سکو پریده از دیوار بالا رفته و وارد سقف باز شده شوید. به سمت چپ بروید و بازی را ذخیره کنید.
  به جلو بر روی مجسمه‌ی سکو‌دار بروید و حفره‌ی بالا را گرفته به راست رفته به جلو بروید. از روی دیوار به فنر چوبی رفته تا به طرف دیگر پرتاب شوید. اهریمن را نابود کرده و به راست سکو بروید. از روی دیوار به جلو رفته بر روی سکوی کناری بروید و از روی دیوار به فنر چوبی رفته ستون را گرفته و به چپ ستون بروید. از لبه‌ی بالای سر بالا بروید، حفره‌ی بالا را گرفته و به عقب بپرید. به راست رفته بر روی تیر چوبی رفته و به بین دو دیوار بپرید. پایین آمده و اهریمن را نابود کنید. سمت راست از دیوار بالا بروید و راه را به راست ادامه داده در انتها حفره‌ی بالا را گرفته و ستون سمت راست را بگیرید. به ستون دیگر رفته پایین بیایید. به راست راه را ادامه دهید، دو اهریمن را نابود کرده و به جلو بروید. دمویی می‌بینید.
  جلوتر به راست رفته در انتها دکمه‌ی زرد رنگ را بزنید. وارد در شده و به راست راه را ادامه دهید. نیایستید تا به انتها برسید. حفره‌ی بالا را گرفته و به حفره‌ی چپ خود بروید. بر روی سکو رفته و از روی دیوار پرده‌ی قرمز را بگیرید. پایین آمده و وارد در شوید. به راست بروید و
  مواظب زره‌ها باشید. جلوتر از پله‌ها پایین آمده و دکمه را زده تا در باز شود. وارد در شده و به راست بروید. نیایستید چون زیر پایتان ریزش می‌کند. در انتها از ستون کنار خود بالا رفته به ستون‌های بعدی رفته در انتها لبه‌ی سمت چپ را گرفته و سریع به راست بروید و لبه‌ی بالا را بگیرید.
  به راست رفته و ستون عقب را بگیرید و سریع حفره‌ی کناری را گرفته به حفره‌های بعدی رفته در انتها ستون پشت سر را گرفته و به لبه‌ی سمت چپ ستون بروید. خیلی سریع این کارها را انجام دهید چون
  ستون‌ها ریزش می‌کنند. به در کناری خود رفته و جلوتر رفته پارچه‌ی روبرو را گرفته و تا نیمه پایین آمده به پشت سر بپرید و پارچه‌ی دیگر را بگیرید و تا نیمه پایین بیایید. به بین دو دیوار پریده پایین آمده و بازی را ذخیره کنید. به جلو رفته مواظب زره‌ها باشید و اهریمن را نابود کنید. به روی سکو رفته و به جلو بپرید، از لبه به چپ بروید و دو اهریمن را نابود کنید. در پشت سر دو سکوی کوچک وجود دارد از آن‌ها بالا رفته و اهریمن را نابود کنید. به چپ رفته حفره‌ی روبرو را گرفته و به حفره‌ی بالاتر بروید. لبه‌ی بالا را گرفته و به چپ بروید. از روی دیوار فنر چوبی را گرفته و بپرید. به چپ وارد در شده و بازی را ذخیره کنید.
  به جلو رفته و کلید نزدیک به در را بزنید و وارد در شده به جلو بروید. پس از صحنه، بازی را ذخیره کرده و به جلو بر روی تیرک بروید. به تیرک‌های روبرو رفته به جلو بروید. راه را به سمت چپ ادامه داده میله‌ی روبرو را گرفته و به جلو بروید. از پله‌ها بالا رفته و به میله‌ی روبرو بروید. لبه‌ی بالای سر را بگیرید. به طرف چپ رفته و از بین دو دیوار پایین بیایید و اهریمن را نابود کنید. به جلو رفته در انتها دو اهریمن دیگر را نابود کنید و فنر آهنی سیاه را پایین آورده به بین دو دیوار زیر پای خود رفته پایین بیایید. جلوتر، میله‌ی روبرو را بگیرید و به چپ بر روی سکو بروید. سمت چپ سکو دو حفره وجود دارد، حفره‌ را گرفته و به حفره‌ی بعدی بروید. به راست رفته از لبه به راست بروید. ستون عقب را گرفته صبر کنید تا ستون پایین بیاید و در باز شود. وارد شده و به جلو بروید. بر روی تیر رفته و به بین دو دیوار راست خود بروید. پایین آمده به جلو رفته در انتها از سمت چپ بر روی نرده‌ی چوبی بروید. از دیگر نرده‌های بالای سر خود بالا رفته در انتها به لبه‌ی سمت چپ بپرید. باز هم از نرده‌ها بالا رفته در انتها ستون پشت سر را بگیرید، میله‌ی پشت ستون را گرفته و بر روی سکوی متحرک بروید و حفره‌ی داخل سکو را بگیرید و وقتی سکو بیرون آمد به چپ بروید.
  جلو رفته در انتها از روی دیوار به بین دو دیوار روبرو بروید. پایین آمده و به جلو رفته صحنه‌ای می‌بینید. اهریمنان را با زنجیر خود نابود کرده به جلو رفته و سکوی نشانه‌دار را با زنجیر خود بکشید تا در پشت سرتان باز شود. وارد شده به جلو رفته و در انتها بر روی تیر چوبی به جلو بروید. میله را گرفته و پایین بیایید. اهریمنان را نابود کرده به راست رفته و به جلو بپرید. با زنجیر میله را گرفته به میله بعد رفته و به جلو بروید ( هنگامی که اهریمن هستید با زنجیر میله‌ها را بگیرید). راه را ادامه داده در انتها به بین دو دیوار رفته و پایین بیایید. اهریمنان را نابود کنید، سکوی نشانه‌دار را با زنجیر گرفته و آن را بکشید و سریع به پشت سر به جلو وارد در شوید. جلوتر لبه‌ی چوبی روبرو را گرفته به چپ رفته و از لبه‌ها بالا بروید. در انتها نردبان پشت‌ سر را از روی دیوار گرفته بالا بروید.
  به جلو رفته و فنر آهنی سیاه را پایین بیاورید وقتی سکو به عقب آمد میله‌ی پشت سر را گرفته و هنگامی که زره روبرو صاف شد با چند پرش از دیوار بالا بروید. به جلو رفته در انتها بر روی تیرک بروید و به بین دو دیوار رفته پایین بیایید. صحنه را دیده و به جلو بروید در انتها از لبه‌ی راست خود بالا رفته و لبه‌ی پشت سر را گرفته به لبه‌ی بالاتر رفته و حفره‌ی پشت سر را بگیرید. صبر کنید تا بالا برود و سریع به چپ بروید. به جلو رفته و اهریمنان را نابودکنید. جلو رفته و از سمت چپ خود اتاقک سوم فنر آهنی را پایین آورده وارد در کنار شده و به جلو بروید. راه را به طرف تیغ‌ها و سیخ‌های گردان ادامه دهید. جلوتر بازی را ذخیره کرده و در انتها از روی دیوار چپ خود سکوی سمت راست را بگیرید. از نردبان بالا رفته و به پشت بپرید. از لبه بالا رفته به لبه‌ی بالاتر رفته مواظب کمان‌ها باشید. راه را ادامه داده اهریمنان را نابود کرده از لبه‌ی سمت چپ بالا بروید و از لبه‌های دیگر بالا رفته مواظب لبه‌های سنگی دیگر باشید چون ریزش می‌کنند.
  شکاف بین دیوار را گرفته و به راست بروید. پایین آمده و به راست بروید، خیلی سریع لبه‌ی بالا را گرفته و به پشت بروید. به راست رفته و لبه‌ی بالای سر خود را بگیرید. مواظب کمان‌ها باشید. از لبه‌ بالا رفته و به راست بروید. از لبه‌های دیگر بالا رفته مواظب باشید چون آن‌ها بازوبسته می‌شوند. به جلو رفته و صحنه را ببینید. بازی را ذخیره کرده و از بین دیوار زیر پای خود پایین بروید. اهریمنان را نابود کرده به طرف نور رفته و خنجر را در آن فرو کنید تا امتیاز بگیرید، همین کار را هم بعداً می‌توانید برای نورهای بعدی انجام دهید. از روی دیوار چپ به جلو رفته مواظب دو زره باشید و میله‌ی راست را بگیرید.
  به میله‌ی بعدی رفته از آن بر روی سکو رفته و اهریمن را از بین برده از سکوی کناری پایین آمده اهریمنان را نابود کرده بر روی سکوی سمت چپ بروید. به حفره‌ی بالا رفته و بالا به حفره‌های بعدی بروید. حفره‌ی سمت چپ را گرفته و از فنر چوبی سمت چپ به فنر چوبی دیگر و از آنجا لبه را گرفته پایین بیایید. از روبرو بالا رفته و اهریمنان را نابود کرده به جلو رفته و اهرم را بچرخانید. جلوتر به وسیله‌ی دیوار به سکوی روبرو بروید، مواظب زره‌ها باشید. صحنه‌ها را ببینید، از روی دیوار چپ با زنجیر به جلو بروید و از لبه‌ها پایین آمده و اهریمن را نابود کنید. به جلو رفته و از روی دیوار با زنجیر خود میله را گرفته تا به جلو بروید. در انتها زنجیر سفید راست را بگیرید پایین آمده و اهریمن را نابود کنید. از ستون کناری بالا رفته و میله‌های کنار ستون را گرفته به آخرین میله که رسیدید فنر آهنی را پایین آورده از آن پایین آمده و به طرف دروازه وارد شوید. به جلو رفته و پس از دیدن صحنه جلوتر پس از صحنه‌ای دیگر برای ارابه سواری باید مواظب باشید که اهریمنان به ارابه شما می‌چسبند، با ضربه زدن آن‌ها را دور کنید و همچنین اهریمن ارابه شما را به طرف دیگر نبرد. در دوراهی اول از سمت چپ و در دوراهی دوم از راست بروید.
  در انتها صحنه را ببینید و به چپ راه را ادامه داده در انتها از لبه‌ها بالا بروید. از سکو بالا رفته و جلوتر از پله‌ها بالا بروید و لبه‌ی پشت سر را گرفته از لبه بالا رفته و نردبان پشت سر را گرفته از پله‌ها بالا رفته و به جلو بروید. در انتها نردبان روبرو را گرفته و بالا بروید سپس لبه‌ی پشت سر را گرفته و به چپ بروید. از نردبان پشت سر بالا رفته به لبه‌ی پشت سر رفته و به جلو بروید. بازی را ذخیره کرده و بر روی نرده‌ی چوبی بروید. به جلو رفته و از روی تیرچوب به طرف راست بروید و لبه را بگیرید، به چپ رفته و پایین آمده تا لبه را بگیرید. به پایین آمده و از روی لبه به راست بروید. از روی نرده به جلو رفته به راست و از روی دیوار فنر چوبی را گرفته و اهریمنان را نابود کنید. از چپ خود را آویزان کرده و حفره‌ی زیر پای خود را گرفته و پایین آمده اهریمنان را نابود کنید. به جلو رفته در انتها بر روی تیر چوبی کنار رفته و میله‌ی روبرو را بگیرید. به بین دو دیوار رفته و پایین بیایید. اهریمنان را نابود کرده از نور زرد امتیاز گرفته و وارد در شوید. پس از دیدن صحنه به جلو رفته و اهریمنان را نابود کنید، از دست آن‌ها نیز می‌توانید فرار کنید. به چپ رفته و اهریمنان را نابود کرده به روی سکوی قرمز رنگ رفته و حفره‌ی بالا را بگیرید. به راست بروید و از بین درز به جلو رفته صحنه را ببینید. شما می‌توانید این اهریمنان را نابود کرده یا فرار کنید. به چپ رفته و از روی دیوار به جلو راه را ادامه داده در انتها از در روبروی خود بالا رفته به جلو بپرید. صحنه را ببینید و اهریمنان را نابود کنید. به جلو رفته در انتها میله‌ی روبرو را با زنجیر خود گرفته به جلو بروید. توقف نکنید چون زیر پای شما ریزش می‌کند.
  به جلو رفته در انتها از روی دیوار سمت چپ میله‌ی روبرو را گرفته و لبه‌ی بالای سر را گرفته به جلو بروید. اهریمن را نابود کرده و در انتها از روی دیوار میله را با زنجیر خود گرفته به جلو رفته بدون توقف به چپ راه را ادامه دهید. در انتها به جلو میله را با زنجیر گرفته به میله‌های بعدی رفته و به جلو بروید. پس از دیدن صحنه از پله‌ها پایین رفته و بازی را ذخیره کنید. به راست راه را ادامه داده به جلو رفته و اهریمن را نابود کنید. از چپ به جلو رفته اهریمن را نابود کرده از روی دیوار سمت راست فنر چوبی را گرفته تا به فنر چوبی بعدی رفته صحنه را ببینید. به جلو بروید و در انتها به جلو بپرید. از جلو بالا رفته و اهریمن را نابود کنید. از چپ به جلو رفته اهریمنان را از پای درآورده و از روبرو بالا بروید. به چپ بپرید و جلوتر از روی دیوار فنر چوبی را گرفته تا زنجیر سفید را بگیرید. پایین آمده و اهریمن را نابود کنید. به راست رفته وارد در شده به جلو بروید. لبه‌ی روبرو را گرفته پایین بیایید. به جلو رفته در انتها حفره‌ی چپ را گرفته و لبه‌ی پشت سر را بگیرید و از لبه بالا بروید. به جلو رفته در انتها از روی دیوار سمت راست حفره را گرفته به حفره‌ی پایین‌تر آمده و پایین بیایید. به جلو رفته در انتها حفره‌ی بالا را گرفته و به حفره‌ی بعدی رفته به راست فنر آهنی را با خنجر بگیرید. ایین آمده و وارد در راست شوید. جلو رفته و پس از دیدن صحنه با رییس اول روبرو می‌شوید.
  روش از پای درآوردن رییس اول: به راست و بر روی سکوی زرد بروید. حفره‌ی بالا را گرفته و به حفره‌ی کناری رفته صبر کنید تا دیوار خراب شود. به راست بر روی سکو رفته حفره بالا را گرفته و به چپ بر روی سکو رفته به طرف رییس بدوید و به او همانطور که گفته شده به چشم او ضربه بزنید. سپس به راست بر روی ستون خاکستری رنگ بروید، به جلو رفته و تیر روبرو را گرفته صبر کنید تا دیوار خراب شود. به سکوی روبرو بروید و همان کارها را تکرار کنید تا به رییس ضربه‌ی دوم را بزنید. پس از انجام این کار به پشت پای رییس ضربه زده تا از پای درآید و بعد دوباره به او ضربه‌های مخصوص بزنید. پس از دیدن دمو بازی را ذخیره کرده از روی دیوار به جلو رفته در انتها لبه‌ی روبرو را گرفته به چپ بروید. به لبه‌ی بالاتر رفته و به پشت بپرید. با زنجیر میله را گرفته به جلو رفته بر روی لبه رفته راه را ادامه داده در انتها به جلو پریده و میله را با زنجیر خود بگیرید. بر روی لبه….
   
 2. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏1/11/17
  ارسال ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  خب بقیش چی؟!؟!؟!؟