محل تبلیغات شما سرور ایران

1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

* تاپیک انتقادات و پیشنهادات تاپ فروم *

شروع موضوع توسط para3to ‏29/12/13 در انجمن اخبار و اطلاعیه

1. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    نگرانی شما تا حدودی درسته
    ولی همه ما به خوبی میدونیم که آدم های مشکل دار توی جامعه زیاد هستن
    و بالطبع اونا رو توی جامعه مجازی هم میبینیم
    این آقا هم نمونه ای از این افراد هست که از آزار و اذیت دیگران لذت میبره

من قبول دارم که دیگه مثل سابق مدیران انجمن بنا به هر دیلیلی، مشغله کاری یا هر دلیل دیگه وقت زیادی رو واسه انجمن نمیذارن
    درسته که توی اولین فرصتشون به بهترین نحو با موضوع برخورد میکنن ولی تا پیش اومدن همین اولین فرصت کلی زمان میبره و نباید اینجوری باشه
    و شاید بهتر باشه مدیریت علاوه بر مدیرانی که تجربه زیادی دارن
    به بعضی از دوستان که زمان بیشتری رو در انجمن هستن هم اعتماد کنه تا بهتر بشه جلوی بی نظمی رو گرفت

ولی همه ی اینها دلیل نمیشه که ما هم به طبل اعتراض بزنیم و بیشتر به بی نظمب و بر هم خوردن جو دوستانه انجمن کمک کنیم
    من به عنوان یه دوست که شما و بقیه کاربران این سایت برام ارزش دارین ، ازتون تقاضای آرامش بیشتری دارم
    خیلی ممنون آقا مجید@};-

m naizar، n@der، طناز* و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    @sange delshekaste
    اینم هست:)
    آقا یه چیزی...مگه شما تاپيک نزاشتين برای علت بن کردن کاربرا....که فلان کاربر تا فلان تاریخ بن شده به این علت......
    پس چرا پاتر بن شد ولی علتی بيان نشده براش????

n@der، AftabGardoon و طناز* از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Amon Amarth کاربر ارزشمند

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    IT-Handmade leather
    وب سایت:
    حرفت درست
    ولی یچیزی دیگه میتونم به جرات بگم حداقل جز 2/3 نفری هستم(نگم تنها) که بیشترین زمانو تو انجمن بودم.
    منظورم قدیمی تر بودن نیست صرفا. منظور زمانی هستش که به صورت مستمر در انجمن گذرونده شده. خیلی ها قدیمی تر از من بودن که نیومدن یا با فاصله زمانی زیادی اومدن.
    5 سال تو انجمن بودم که حتی وقتی که بن شدم بازم با یه کاربری دیگه تو انجمن بودم و فعالیت داشتم.
    چه وقتی که گفتم دیگه نمیام باز نتونستم نیام و با یه کاربری دیگه فعالیت داشتم. اینکه میگم با کاربری دیگه فعالیت داشتم نه اینکه هی برای آزار و اذیت اکانت بسازما نه واقعا برا فعالیت بوده و بعد از اینکه دوباره با همین کاربری اومدم با هم ادغام شدن.
    چه وقتی که مدیر بودم اینجا بیش از اندازه وقت گذاشتم، پس وقتی من دارم اعتراضی میکنم یه پیشینه و دیدگاه این اندازه ای پشتش هست و میدونم چی دارم میگم و اینکه دلیلی داشته که نتونستم اعتراض نکنم.
    اعتراضیم که کردم امیدوار بودم که شاید یه تکونی بده چون حیفه این انجمن. قدیمی شده و الان دیگه جز انجمن های قدیمیه که من هم به عنوان جز کوچکی براش خیلی زحمت کشیدم در کنار بقیه، و مطمئن باشید نگم بیشتر از ادمین(محمد) بلکه دلسوزیم برای اینجا کمترم نیست.

OnlineBoy، mahsa68، Roshana. و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.