محل تبلیغات شما سرور ایران

1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

مشکلات آزار دهنده ی اوبونتو ۱۴.۱۰

شروع موضوع توسط satiseven ‏17/1/15 در انجمن لینوکس

1. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    وب سایت:
    نمامی کسانی که عاشق لینوکس هستن بدون شک از پیشرفت چشمگیر لینوکس اوبونتو بسیار خوشحال هستند اوبونتو به عنوان سیسم عاملی که رابط کاربری بسیار قوی تری رو نسبت به توزیع های دیگه داره برای همه ی ما عزیز و محترمه
    من خودم سال هاست از اوبونتو به عنوان تنها سیستم عامل لپ تاپم استفاده می کنم و بسیار ازش راضیم ولی گاها مشکلات و خطاهایی رو می ده که برای یک کاربر بسیار خسته کننده است
    یادمه که توزیع های ردهت و بعد از اون اوپن سوزه از سیستم مشکل یاب هسته بهره می بردند ولی گاهی این سیستم ها باعث می شد که کاربران بسیاری از بودن این سیستم ها به توزیع کننده ها ایمیل زده و درخواست لغو و یا چگونگی غیرفعال این سیستم ها رو بپرسن.
    لینوکس اوبونتو در ورژن های قبلی خودش از سیسم اوبونتو وان استفاده کرد و خودش خیلی زود فهمید که این کار یک کار بسیار اشتباهی بوده و این امکان رو فراهم کرد که هر کسی که دلش می خواد این نرم افزارو به صورت جداگانه نصب کنه
    در توزیع های جدید اوبونتو و از اوبتو ۱۴ به بعد در صورتی که شما نصب یک نرم افزارو نیمه کاره انجام بدید و یا هز کاری که به تغییرات و یا اضافه کردن یکسری کدها که به هسته سیستم ختم میشه اوبونتو از اون به بعد اروری رو تولید می کنه و در هر استارت آپ از شما کاربر می خواد که ارور مربوطه رو برای اوبونتو ارسال کنه و این داستان ادامه داره تا وقتی که شما یک راه چاره برای ارور خودتون پیدا کنید من مدتی روی این ارورها کار کردم و می خوام طریقه ی خطایابی و ایجاد یک هسته ی امن رو خیلی زود در سایت رسا دیتا که مربوط به طراحی سایته قرار بدم ، بعد از ورود به سایت می تونین در قسمت وبلاگ سایت که فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. هستش و یا قسمت انجمن آموزش های لینوکس و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. رو ببینید
    البته ناگفته نماند که منظورم از گفتن این صحبت ها ایراد گرفتن از اوبونتو نبود بالاخره اوبونتو الان در فکر خطایابی و بهتر کردن همه چیز هست و اینرو هم بگم که کاربران ویندوز با تمام احترامی که بهشون قائل هستم بهتره سیستم عاملشونو بدن یه خروس بگیرن که حداقل صبح ها بیدارشون کنه
    منبع : مغز خودم
    وب سایت : فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. با موضوع فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.
    کمک : فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.