محل تبلیغات شما سرور ایران

1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

سفارشی‌ سازی بسته‌ های ترکیبی ایرانسل

شروع موضوع توسط Soheil ‏15/7/15 در انجمن اپراتورها

1. کاربر فعال تالار موبايل

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    دانشجو
    ایرانسل همواره تلاش نموده تا علاوه بر تکنولوژی های برتر، تنوع بسته های پیشنهادی خود را بالا برده و در نتیجه بتواند تا جای ممکن، رضایت کاربران را فراهم آورد. از همین رو، امروز اپراتور دوم کشورمان از فراهم شدن امکان سفارشی سازی فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. از طریق کد دستوری (USSD) خبر داد.

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، توانسته با ارائه نسل های پیشرفته ارتباطی و در کنار آن سرویس های جالب و کاربردی، مشترکان بی شماری را به سمت خرید سیم کارت های خود جلب کند.

گزارش روابط عمومی ایرانسل، “بسته ترکیبی من”، بسته تخفیفی است که مشترکین بنا بر نیاز و میزان مصرف مکالمه، پیامک و اینترنت خود به صورت سفارشی و ویژه خط خود تعریف و فعال سازی می‌کنند.

به نقل از دیجیاتو، بر این اساس و با فراهم شدن این امکان جدید، مشترکین با شماره گیری کددستوری #۲*۵*۵*۵۵۵* از خطوط اعتباری خود می‌توانند بسته مورد‌‌ نظر خویش را طراحی و فعال سازی کنند. کافیست مشترک تعداد روز، دقایق مکالمه، تعداد پیامک و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. مورد نیاز خود را تعیین کند تا بسته ویژه و شخصی سازی شده وی طراحی و روی فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فعال‌ سازی شود.

مشترکین می‌توانند با خرید “بسته ترکیبی من” در مقایسه با طرح مصرف آزاد، تا ۹۹ درصد در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

اطلاع از باقیمانده بسته ترکیبی از طریق شماره گیری کددستوری #۵۶*۱۴۱* در هر لحظه امکان پذیر است.

سفارشی‌ سازی بسته‌ های ترکیبی ایرانسل ...

اطلاعات بیشتر در خصوص “بسته ترکیبی من” و نسخه مبتنی بر وب بسته‌ ساز این سرویس و همچنین سایر بسته‌ های افزایشی مکالمه، پیامک، اینترنت و ترکیبی ایرانسل از طریق فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. قابل مشاهده است.

Gsmaria