محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

اطلاعاتی در رابطه با آنتن نانواستيشن در دوربین مدار بسته

شروع موضوع توسط saadati.amirreza ‏27/9/15 در انجمن دوربین ها

 1. داره خودمونی میشه!

  تاریخ عضویت:
  ‏14/9/15
  ارسال ها:
  80
  تشکر شده:
  27
  امتیاز دستاورد:
  28
  جنسیت:
  مرد
  در واقع نانواستيشن يك دستگاه فرستنده ديجيتال با برد پايين است كه كار انتقال تصاویر و اطلاعات بين شبكه اي را انجام مي دهد. اين دستگاه ها به دليل قيمت نسبتاً مناسبی که دارند و همچنين سهولت استفاده و نصب، مورد استقبال بسياري از خريداران و مصرف کنندگان سیستم های فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. قرار گرفته اند.


  چگونگي فعاليت نانواستيشن:

  عمليات دريافت اطلاعات در بستر شبكه ديجيتال از خروجي های شبكه صورت گرفته و تبديل آن ها به امواج ديجيتالي و سپس ارسال این امواج توسط نانواستيشن ها صورت مي گيرد.


  نانواستيشن در دوربین مدار بسته

  به عبارت ديگر يك نانواستيشن در فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. به عنوان وايرلسي در ميان محيط هايي با فاصله كم نقش آفريني مي كند. و ارتباط را برقرار می کند. یکی از مهمترین مزیت های استفاده از آنتن نانواستيشن در دوربین مدار بسته ثبات در انتقال تصاویر و اطلاعات می باشد.


  كاربرد نانواستيشن در دوربين مداربسته :

  از آنجايي كه ماهيت كار نانواستيشن ها، انتقال داده هاي ديجيتالي است، بنابراين كاربرد آنها بيشتر در سيستم هاي فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ديجيتال صورت می گیرد. اما با اينحال اگر تمايل به كاربرد نانواستيشن در بستر آنالوگ داشته باشيم بايستي قبل از اتصال دوربين مدار بسته به دستگاه نانواستيشن، ابتدا آن را به سرور متصل كنيم.


  براي اتصال نانواستيشن به فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. به طريقه زير بايد عمل كنيم:

  1-اتصال دوربين مداربسته با كابل شبكه به نانواستيشن.

  2- قراردادن دوربين مداربسته در حالت فرستنده و تنظيم رنج آي پي دوربین مدار بسته مطابق با آنتن نانو استیشن.

  3- قرار دادن نانواستيشن در حالت گيرنده.

  4- اتصال نانواستيشن به سرور يا كامپيوتر از طريق كابل شبكه.

  براي انتقال تصاویر و اطلاعات در دوربين مداربسته آنالوگ از طريق نانواستيشن بايستي از خروجي LAN دستگاه ضبط DVR كمك بگيريم.و پس از اتصال آن به آنتن نانو استیشن عمل انتقال تصاویر و اطلاعات را انجام دهیم.