محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

استفاده از دزدگیر فروشگاهی در فروشگاه های لوازم آرایشی

شروع موضوع توسط mojtaba-borojerdiani ‏7/11/15 در انجمن هک و امنیت

 1. کاربر اخراج شده

  تاریخ عضویت:
  ‏26/8/15
  ارسال ها:
  92
  تشکر شده:
  34
  امتیاز دستاورد:
  18
  جنسیت:
  مرد
  استفاده از دزدگیر فروشگاهی در فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی: فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ابزاری می باشد که در صنف پوشاک بیشترین علاقه مندی را به خود جلب نموده و دلیل ترویج اصطلاحاتی همچون «فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.»، «فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.» ، «فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.» و .. نیز همین می باشد.
  با این وجود ضرورت استفاده از گیت فروشگاهی یا همان دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه های دیگر، کمتر از صنف پوشاک نیست که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.
  برای دانستن این مطلب که چه نوع دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه های لوازم آرایشی مناسب تر است، بهتر است بار دیگر به تقسیم بندی سه گانه تکنولوژی های گیت فروشگاهی AM، RF ،EM توجه کنیم. در این فروشگاه ها، به دلیل وجود داشتن اجناس نسبتاً ریز و شبه فلزی، بهتر است گیت فروشگاهی AM نصب شود. (سیستم EM نیز قابل نصب است ولی به دلیل هزینه بالا به صرفه نیست) در غیر اینصورت گیت RF صرفه بیشتری خواهد داشت. در هر حال باید توجه داشت که در چنین فروشگاه هایی، بازده سیستم نسبت به فروشگاه های لباس یا کتابفروشی ها کمتر بوده و ابزارهای تکمیلی دیگر همچون دوربین مداربسته نیز مورد نیاز خواهد بود.