محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

تفاوت های انواع گیت فروشگاهی

شروع موضوع توسط mojtaba-borojerdiani ‏11/11/15 در انجمن هک و امنیت

 1. کاربر اخراج شده

  تاریخ عضویت:
  ‏26/8/15
  ارسال ها:
  92
  تشکر شده:
  34
  امتیاز دستاورد:
  18
  جنسیت:
  مرد
  تفاوت های انواع گیت فروشگاهی: در این مقاله قصد داریم انواع گیت فروشگاهی را با هم مقایسه کنیم و شباهت ها و تفاوت های آن ها را بهتر بررسی کنیم.
  1- هزینه لیبل فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. :
  بهای لیبل AM به طور معمول دو الی سه برابر قیمت لیبل RF می باشد. بنابراین در فروشگاه هایی كه مصرف لیبل آنها بالا باشد،‌ صرفه با استفاده از دزدگیر فروشگاهی RF می باشد.

  2- اندازه لیبل ها در گیت فروشگاهی :
  پهنای لیبل AM حدود 1 سانتی متر و طول آن 3 و ضخامتش كمی بیشتر از یك میلی متر می باشد.
  لیبل های RF مربعی شکل هستند و سایز آنها 4*4 ، 5*5 و 3*3 می باشد ولی از نظر ضخامت بسیار نازك می باشد. به لحاظ دید فنی در ارائه دزدگیر فروشگاهی، لیبل های 4*4 سایزی مناسب و قابل توصیه بوده و سایزهای کوچک یا بزرگتر کاربردهای خاص دارند.
  با توجه به آنچه در مورد سایز لیبل های فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. گفته شد برای سایر اجناس کوچك امكان الصاق لیبل AM بیشتر است ولی در عوض از جهت ضخامت لیبلها، امكان كندن لیبل AM توسط سارق بیشتر می باشد..
  3- برای چسباندن بر روی اقلام فلزی هیچیک از لیبل های معرفی شده كارایی لازم را ندارند اما لیبل دزدگیر فروشگاهی AM اندكی بهتر عمل می كند که این عملکرد خیلی محسوس نیست. بر روی اجناسی که فلزی نیستند ولی در بسته بندی آن از وکیوم یا کاغذی که شبه فلز باشد، استفاده گردد لیبل AM خیلی بهتر از RF می باشد. (مثلاً بسته های چای خشک یا عطر و ادکلون
  4- تنوع تولید و فروش و همچنین استفاده از تگ در سیستم های RFبسیار بیشتر است.
  5- در گیت فروشگاهی AM فاصله بین دو آنتن برای تگ سخت لازم نیست كم باشد ولی برای لیبل حتما باید فاصله آنتن ها زیاد نباشد.
  6- میزان کارایی و امنیت فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. AM برای تگ سخت بیشتر است. بنابراین در صورتی که در فروشگاهتان جنس غالب، لباس است، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. AM توصیه می شود.
  7- نصب و بهره گیری از هر دو نوع دزدگیر فروشگاهی RF یا AM در فروشگاه های خیلی بزرگ که تنوع اقلام بسیار است، هزینه ثابت اولیه در هنگام خریداری دزدگیر فروشگاهی را تقریباً دوبرابر میکند ولی در عوض امکان استفاده از لیبل بر روی اجناس بیشتری فراهم خواهد بود و هزینه جاری کاهش و امنیت فروشگاه بالاتر خواهد رفت.

  در هایپر هایی که تنوع کالا در آنها بسیار است، به دلیل اینکه هم به تعداد زیادی تگ سخت و هم برچسب دزدگیر نیازمندیم، نصب همزمان گیت فروشگاهی با دو تکنولوژی AM و RF توصیه می گردد.