محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

امنیت فروشگاه با گیت فروشگاهی

شروع موضوع توسط mojtaba-borojerdiani ‏28/11/15 در انجمن هک و امنیت

 1. کاربر اخراج شده

  تاریخ عضویت:
  ‏26/8/15
  ارسال ها:
  92
  تشکر شده:
  34
  امتیاز دستاورد:
  18
  جنسیت:
  مرد
  امنیت فروشگاه با گیت فروشگاهی: با نصب فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. در واقع شما امنیت فروشگاه تان را بدون نیاز به نیروی انسانی فراهم و به دست تکنولوژی می سپارید. این گیت ها با عملکرد منحصر و خاص خود از سرقت اجناس جلوگیری نموده و با سیستم اعلام سرقت فروشندگان را مطلع می سازد.

  نحوه عملکرد گیت فروشگاهی
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. و کالا یا همان فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. با استفاده از ایجاد یک میدان مغناطیسی در میان آنتن های نصب شده جلوی درب فروشگاه و شناسایی تگ یا لیبل امنیتی در این میدان، با اعلام این شناسایی مانع از خروج تگ و کالای شما می گردد.

  به درستی تگ مورد نیازتان را در دزدگیر فروشگاهی انتخاب کنید
  درستی انتخاب تگ در گیت فروشگاهی یا همان فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. یکی از مهمترین عواملی است که شما را در امنیت بخشیدن به فروشگاه تان یاری می کند. هرچه سایز تگ انتخابی شما بزرگتر باشد، شناسایی آن در میدان مغناطیسی میان آنتن ها دقیق تر و سریعتر خواهد بود. به لحاظ فنی انتخاب تگ با سایز کوچک، اشتباهی بزرگ در تأمین امنیت اجناس شماست.

  [​IMG]

  جای مناسب برای نصب آنتن های گیت فروشگاهی کجاست؟
  با توجه به میدان الکترومغناطیسی ای که آنتن های نصب شده ایجاد می کنند، ممکن است امواج یا نویزهای محیطی دیگری در فروشگاه وجود داشته باشند که باعث ضعف در عملکرد گیت فروشگاهی شما شوند. بنابراین بهترین محل برای نصب آنتن ها مکانی به دور از نویزهای محیطی می باشد.