محل تبلیغات شما سرور ایران

1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

قیمت نجومی نوت 7 سامسونگ در تهران کلید خورد

شروع موضوع توسط saeed 99 ‏11/8/16 در انجمن عمومی موبایل

1. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    قیمت نجومی نوت 7 سامسونگ در تهران کلید خورد

فناوری اطلاعات > سخت افزار - پیش از عرضه رسمی گلکسی نوت 7 سامسونگ، فبلت جدید کمپانی کره‌ای باقیمت نجومی وارد بازار تهران شد.

به گزارش خبرآنلاین، عمده نوت 7 واردشده از دبی بوده و مدل طلایی 64 گیگ آن 4 میلیون و 100 هزار تومان در بازار تهران به فروش می‌رسد.

همچنین مدل موسوم به SM-N930F با تراشه اکسینوس 8890 در مدل 64 گیگ آن 4 میلیون و 140 هزار تومان با دو سیم‌کارت به فروش می‌رسد.

بالاترین مدل نوت 7 در بازار جهانی بین 850 تا 900 دلار قیمت‌گذاری شده است که تراشه اسنپ دراگون 820 روی آن نصب‌شده و مدل مجهز به اکسینوس کمتر از این قیمت عرضه خواهد شد.

البته تاجران ایرانی با قیمتی نازل این گوشی را از مبادی غیر قانونی وارد بازار کرده و به فروش می‌رسانند.

ARMIN.B، Ariana، OnlineBoy و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    1
    وب سایت:
    با سلام و عرض ادب خدمت شما.این خیلی فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. زیادی دازه فکر نکنم کسی همچین فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. رو بخواد بده که نوت 7 بگیره حتما فکرش میره سراغ اپل 6splus که کاراییش هم بشتره اما این نظر شخصی منه شاید کسی یخواد که نوت رو برداره که من میتونم بگم یکی از بهترین نوت های سامسونگه (فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.)اما باز هم میگم بستگی به نیاز شخص دازه و هر شخصی فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. خرید اما در کل گوشی خوبیه فکر کنم تا فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. قیمت هاش شکسته و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. بشه یعنی فکر کنم 1تومنی کاهش پیدا کنه در هر صورت گوشی خوبیه.ممنون.

saeed 99 از این پست تشکر کرده است.