محل تبلیغات شما سرور ایران

1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

تا حالا شده خانواده فشار بیارن ازدواج کنید؟؟

شروع موضوع توسط یــــــــــخمک ‏21/9/16 در انجمن خانه و خانواده

1. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    Mobile Repair Tools
    هر فردي (چه دختر و چه پسر) در زندگي خودشون دوراني دارند، بعنوان دوران جواني ...
    همه بايد اين مرحله رو سپري كنن
    اگر اين دوران سپري نشه احتمال اينكه بعدها (مخصوصا زمان تاهل) در زندگي به مشكلي برخورد كنيم خيلي زياده
    دوران جواني خيليا تقريبا مثل همه بقول دوستان فازشون مثل هم و براي بعضيا شايد كاملا متفاوت
    يكي گردش و دور هم نشيني و ...
    يكي خلاف و ...
    گير كردن و درجا زدن در اين دوران نيز عوارض بسيار نامطلوبي در پي داره، پس نبايد بيش از اندازه در اين دوران به سر برد
    ------------------------------------------
    بعنوان يك دوست به شما پيشنهاد ميكنم اگر دوران جواني خودتونو پشت سر گذاشتي و در اين مورد كمبودي احساس نميكني
    در مرحله دوم شخصي خوب رو در نظر داري و از نظر كار و درامد ميتوني پاسخگوي خرج دو نفر باشي
    پيشاپيش ازدواجت رو بهت تبريك ميگم
    @};-

Sh!vA، Ghazal_Shine، یــــــــــخمک و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. 【★】

امتیاز دستاورد:
    113
    نظر من اینه
    یا ازدواج کن یا ازدواج نکن

7080، mohana. و بر فراز اندیشه از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. کاربر فوق حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    زیاد جدی نیست.....
    وب سایت:
    من خودم اینکارای ک میگم نکردم و پشیمونم... شما ها انجام بدید ضرر نمیکیند.

چندین مرحله اقدام کردم و منتج به شکست شد بخصوص آخری ک منو به اکثریت خانما بی اعتماد کرد ( مساله خیانت )
    و هر بار شکست اتفاق میفتاد تا چندین وقت نمیتونستم به کسی دیگه فکر کنم.... ( که اشتباه میکردم ) و حتی مورد های رو که همه جوره اوکی شده بودن رو از دست دادم ...(حسرت انتظار های بی جا برا )

اطرافم خیلیا هستن طلاقی یا در شرف طلاق و کسایی هم هستن خوب خوش راحت موفق خوشبخت پس نمیشه قضاوت خوب یا بد کرد

چند توصیه :
    دختر خانمایی که میگن بزار سن مون بره بالا حکم همون سماور های توی مساجد رو دارن که 5 تا بیست لیتری آب توشون میریزن و دو روز منتظر میشنن تا جوش بیاد... شما توی سنین پایین تر عین سماور یا کتری کوچیک میمونید هی تند تند جوش میاید در خونتون میزنن و خواستگار دارین ولی همیجوری ک سن بره بالا بخصوص از 26 به اونور کم کم میشین مثه سماور بزرگا و هر شش ماه یکسال چند سال میبینید کسی در خونتون میزنه..

هم خانما و هم اقایون مثه خمیر بازی میمون اوایل که گرم ن و اوایل جوانی راحترتر میتونن با طرفشون مچ چفت بند بشن ولی هرچی سن بره بالا چون شخصیت ها شکل گرفته طرفین برای اینکه بخان با همدیگه در آمیخته بشن به لحاظ شخصیتی و اخلاقی با سااااااااااایش روبرو میشن که این سااااااااااااایشششششش درد داره دررررررررررررررررررد....

ی چی دیگم میخاستم بگم یاد رفت ...

Ghazal_Shine، یــــــــــخمک، Ariana و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    93
    نه فشار میارن نه میذارم که فشار بیارن.
    ازدواج یه تصمیم شخصیه که تاثیر خیلی زیادی رو روند زندگی داره و چون کسیم قرار نیست جای من زندگی کنه و درد و غمای منو بکشه نمیذارم جای منم تصمیم بگیره.
    ازدواج به نظر من نه سن داره نه هیچی، هر وقت بهترین فرصت و شرایط ایجاد شد و احساس خوب و شادی و پیشرفت به وجود اومد میشه فرصتی برای ازدواج در نظر گرفت.

DaniyaL، Ghazal_Shine، یــــــــــخمک و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. 【★】

امتیاز دستاورد:
    93
    وب سایت:
    آره همیشه این مشکلو با مامان بابام داشتم بیشتر مامانم:p
    ولی اجبارشون بخاطر این بود که الکی خواستگارو رد میکردم حتی یبارم مامانم از دستم گریه کرد بابامم به همین خاطر کلی دعوام کرد:-( اون موقع حس میکردم اگه بهم میگفتن ازدواج کن یعنی از دستم خسته شدن ولی فکرم اشتباه بود:">

انشاالله همه خوشبخت بشن با کسی که لیاقتشونو داره و دوسش دارن@};-

~!Ala!~، سایه، 7080 و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. خونواده من اصلا ازونا نیستن که گیر بدن
    دوس دارن اما اجبار نمیکنن.. خیلی وقتا اطرافیان و فامیل بیشتر نگرانن : ))

به نظر من اگه هر ادمی توی سن کم و با مشورت خونوادش ازدواج کنه ، خیلی بیشتر میتونه از زندگیش لذت ببره
    تا اینکه توی سن بالاتر ازدواج کنه هرچقد سن بره بالاتر انتخاب سختتر میشه و وسواس بیشتر..

الان هم یه طوری شده یا توی سن دبیرستان ازدواج میکنن یا بالای 32 :////

من خودم که اصلا امادگیشو ندارم فک میکنم زندگی مشترک خیلی سخته مسئولیت زیادی داره

به نظرم حتی اگه حق با خونواده ها باشه که اصرار میکنن ، اما بازم تصمیم گیرنده خودِ اون فرد هس که امادگی ازدواج داره یا نه
    اصلا موردی نیس که دیگران بخوان تصمیم بگیرن

یکی شخص مورد علاقش رو هنوز پیدا نکرده
    یکی امادگی روانی نداره (چون ازدواج زندان نیس اما خیلی محدودیت ها و مسئولیت ها داره)
    یکی از نظر اقتصادی هنوز تکمیل نیس

به هر حال هرکسی یه دلیلی داره که ازدواج نمیکنه .. پس نباید مجبورش کرد که خدای نکرده بعدا به مشکل بخوره پشیمون شه از کارش

سایه، یــــــــــخمک، بر فراز اندیشه و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    به هیچ وج... فشار نمیارن خودمم نمیزارم که بیارن...
    چون یه تصمیم شخصیه و هیچ بایدی وجود نداره.
    هرکسی مسئول زندگی خودشه، شرایط مهم تره و هر وقت طرف حس کرد موقعیت شو داره میتونه...

سایه و Sheida از این پست تشکر کرده اند.
  8. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    18
    فشار میارن ازدواج نکنید!

9. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    113
    عشق وحالتو بکن !چقدرناموسا دلتون خوشه !مردم میرن یع جایی اروم باشع بعضیا میرن دنبال ازدواج ودردسربرای خودشون درست میکنن!
    من دخی خاله خودم مامانش گریه میکنه ازدواج کنه خصوصا کع دکتر گفته سنت بره بالا امکان اینکه بچه دارنشی هست!!(زبونم لال)
    ولی میگه من شرایط ندارم دنبال دردسرم نیستم ...