محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

طراحی سایت علمی

شروع موضوع توسط mkhbamas ‏2/10/16 در انجمن سئو (SEO)

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏3/7/16
  ارسال ها:
  16
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  وب سایت:
  طراحی سایت علمی
  مطابق آمار جهانی منتشره در منابع معتبر، طیف وسیعی از کاربران اینترنت را نوجوانان و جوانان زیر ۳۰ سال تشکیل می دهند. توجه به این آمار و تمرکز به حوزه های علاقمندی این بخش از جامعه جهانی کاربران، برای افرادی که درصدد بهره مندی از چنین موقعیت هایی با ایده داشتن آمار بالای بازدیدکنندگان وب سایت و استفاده از امکانات بالقوه در طراحی وب سایت چون تبلیغات که بسیار نیز سودآور خواهد بود، فرصت مغتنمی است. اخبار و مطالب و مقالات علمی از حوزه های علاقمندی این گروه کثیر کاربران می باشد و همین مقدمه اهمیت بالای طراحی سایت علمی را مشخص می نماید.

  انواع طراحی سایت علمی و قابلیت ها
  مباحث و موضوعات علمی که قابلیت برخوداری از سایتی با قالب علمی را داشته باشند بسیار متنوع بوده و می توان تعداد زیادی از زیرشاخه های علوم مهندسی، علوم پایه، علوم تجربی، اخترشناسی و … را نام برد. دانش آموزان و دانشجویان و کاوشگران علوم روز با جستجو در اینترنت به دنبال بسیاری از سوالات خود در زمینه های درسی، تکنولوژی، ژنتیک، نجوم، علوم ماوراء، و یا مقالات جدید و بروز شده ای در زمینه های مختلف هستند و این تنوع بالای زمینه های پیش رو برای طراحی سایت علمی را نمایان می سازد.

  بروزرسانی محتوا در طراحی سایت علمی
  بدیهی است رکن اساسی موفقیت و بازدید صعودی هر طراحی سایت علمی در گرو داشتن آخرین و جدیدترین اطلاعات، محتوا، اخبار و مقالات علمی است. صاحب سایت علمی که تنها به برخی از ویژگی ها و امکانات سایت خود در طراحی وب بسنده می کند، بدون روزآمدسازی محتوای سایت و عدم بهره مندی از تصاویر ارزشمند و با کیفیت در کنار مطالب، نباید انتظار موفقیت و استقبال روزافزون و آمار بالای بازدید را از سایت خود داشته باشد. مسلما در کنار رعایت سایر اصول سئو (بجز محتوا) که شما را در صدر نتایج موتورهای جستجویی چون گوگل قرار خواهد داد، رعایت نکته ذکر شده نیز ضروری است، زیرا حتی اگر ورودی زیادی به سایت به علت بهینه سازی وب سایت وجود داشته باشد ولی زمانی که کاربر با محتوای منقضی و بروزنشده روبرو می گردد در ذهن خود این سایت علمی را فاقد اعتبار برای بازدید مجدد می داند و این همان معنای پس زدگی کاربر خواهد بود.
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.