محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

دوربین مدار بسته امنیتی

شروع موضوع توسط nilooF123 ‏10/10/16 در انجمن فناوری

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏31/7/16
  ارسال ها:
  35
  تشکر شده:
  6
  امتیاز دستاورد:
  8
  جنسیت:
  زن
  دوربین مدار بسته امنیتی : فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. و ابزار های رایج مورد استفاده در سیستم های CCTV یاهمان دوربین مدار بسته امنیتی در موارد و مکان های بسیاری مورد استفاده قرار گرفته و امروزه به یکی از پر کاربرد ترین نوع دوربین مدار بسته تبدیل شده اند. در ادامه به بررسی کلی دوربین مدار بسته صنعتی می پردازیم با داده پردازان پارسوا همراه باشید...

  دوربین مدار بسته امنیتی رنگی ومونوکروم:
  دوربین مدار بسته امنیتی رنگی ومونوکروم به این صورت عمل می کنند که تصاویررا به صورت تمام رنگی به مانیتورهای گیرنده ارسال می کنند.اگرچه این از دوربین های مدار بسته درمقایسه با دوربینهای مونوکروم قیمت بسیاربالاتری دارند ولی درنصب وراه اندازی سیستم های CCTV رایج تراند.
  ازآنجا که دردوربین مدر بسته امنیتی اشیا وامکانات بایستی با دقت بالایی مونیتورینگ شود دوربین های رنگی با برجسته کردن جزییات تصاویر، درشرایطی که روشنایی محیط درحد پایینی است، تصاویررا به صورت رنگی نمایش می دهد.

  [​IMG]


  دوربین های مونوکروم یا فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. سیاه وسفید(B&W) درمقایسه با دوربین های رنگی با قیمت پایین تری عرضه می شوند و درمحیط های کم نورومکان هایی که اشیای تیره تری درآن موجود است، به دلیل آنکه نیازبه روشنایی کمتری نسبت به دوربین های رنگی دارند، کاربرددارد. این دوربین ها به دلیل استفاده از CCDهای SINGLE PLATE تصاویررا با دقتی بالاتر ازدوربین های رنگی ارائه می دهد.

  شکل ظاهری دوربین مدار بسته امنیتی و تجهیزات دوربین مدار بسته
  این دوربین مدار بسته امنیتی متناسب با توجه به محیطی که درآن نصب می شوند دراشکال مختلفی چون استوانه ای، جعبه ای، دام ودام های ترکیبی تولید می شود.
  نوع دام این این دوربین ها ازیک محفظه گنبدی شکل تشکیل شده است که دوربین را ازخطرات نه چندان جدی محافظت می کند. دردرون این محفظه گنبدی شکل دوربین به حالت افقی وعمودی قرارگرفته است که به راحتی قابل گردش باشد.
  دردوربین های دام ترکیبی بخش های هد متحرک برای چرخش به صورت افقی ویا عمودی، موتورمحرک لنز وخود فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. به صورت جداگانه درمحفظه دربرگیرنده دوبین قرارگرفته اند.محفظه این نوع دوربین به گونه ای طراحی شده است که صدای ناشی ازحرکت دوربین را کاهش داده وازدستگاه دربرابررطوبت وغبارمحافظت می کند.