محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

سئو سایت: چگونه محتوا بنویسیم؟

شروع موضوع توسط mkhbamas ‏19/10/16 در انجمن سئو (SEO)

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏3/7/16
  ارسال ها:
  16
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  وب سایت:
  سئو سایت: چگونه محتوا بنویسیم؟
  شما به عنوان وب مستر ضروری ترین آیتمی که باید بدانید این است که چگونه محتوا برای سایت خود تهیه کنید. در واقع این موضوع که محتوا آیتم ضروری در پروسه سئو سایت است را تمامی وب مسترها می دانند اما چه محتوایی برای سایت شما مناسب می باشد و چه اشتباهاتی می تواند در پروسه سئو محتوا اتفاق می افتد.

  انتخاب تیتر مناسب در سئو محتوا
  انتخاب تیتر مهم ترین فاکتور در سئو محتوا می باشد. محتوا و تیتر محتوای شما می بایست در ارتباط با کلمه کلیدی شما باشد در غیر اینصورت تنها شما ساتی خود را زنده و اکتیو نگه داشته اید و کمکی به روند سئو سایت خود به طور جدی ننموده اید. بدین ترتیب تیتر محتوای خود را متناسب و در ارتباط با کلمه کلیدی خود انتخاب نمایید. اینکه محوریت سایت شما و محتوای شما حول کلمه کلیدی باشد می تواند به گوگل بفهماند که موضوعیت سایت شما چیست و در نتیجه در روند سئو سایت کمک بسیاری می نماید.

  چگالی کلمه کلیدی در سئو

  آیتم دیگری که باید در سئو محتوا در نظر بگیرید استفاده نمودن از کلمات کلیدی می باشد. در واقع چگالی کلمات کلیدی که استفاده می کنید مهم می باشد زیرا که گوگل کلمات و متن را می خواند اگر شما کلمات کلیدی را در تعداد دفعات بیشتر تکرار نمایید می توانید ارتباط سایت خود را با آن کلمه کلیدی بیشتر نشان دهید. پس بنابراین چگالی کلمات کلیدی خود را در بهینه سازی سایت فراموش نکنید.

  لینک دهی داخلی در سئو محتوا
  لینک دهی داخلی که در سایت خود ایجاد می کنید می تواند کاربران را در مدت زمان بیشتری در سایت نگه دارد و همچنین اینکه اگر این لینک دهی داخلی به واسط کلمات کلیدی باشد می تواند در روند سئو سایت کمک کننده باشد زیرا که این لینک دهی داخلی می تواند اهمیت آن کلمه و نیز صفحه را نشان دهند.
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.