محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

سئو سایت و انواع محتوایی که تعریف می شود

شروع موضوع توسط mkhbamas ‏19/10/16 در انجمن سئو (SEO)

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏3/7/16
  ارسال ها:
  16
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  وب سایت:
  سئو سایت و انواع محتوایی که تعریف می شود
  انواع محتوایی که در درون سایت مطرح می شود چه مواردی هستند و چگونه تهیه و تولید محتوای سایت را همگام با سئو سایت تولید نماییم. کاربران پس از ورود به سایت به دنبال یافتن محتوای مورد نظر خود می باشند پس این موضوع این طور حکم می کند که محتوا را متناسب با کاربران سایت خود تهیه نماییم. در ادامه انواع محتوا را در سایت بیان می نماییم.

  انواع محتوا در سایت چیست؟
  محتوا می تواند در فرمتی از متن ( تکس) ، عکس ، صوت ، ویدیو ، گیف، پی دی اف ، فایل های MP3 ، فایل های اجرایی ، فایل های زیپ شده و یا ترکیبی از این ها باشد.

  گوگل چه محتواهایی را می تواند بخواند؟
  این محتوا عنوان شده در پاراگراف بالا، مورد خوانش کاربر قرار می گیرد اما محتواهایی همچون فایل ویدیوای ، صوت ، عکس توسط گوگل خوانده نمی شود و در واقع گوگل تنها متن را می تواند بخواند. این موضوع این طور بیان می کند که می بایست برای محتوای خود که در قابل تصویر ، فایل ویدیوای و یا صوت است توضیح و تشریحی را درج نمایید تا گوگل هدف شما را از آن تصویر و فایل بداند. این موضوع که گوگل محتوا و متن را می تواند بخواند موجب می شود که در اکثر سایت ها، وب مسترها محتوادر در فرمت متن بگذارند.

  در نظر گرفتن محتوای مورد نظر کاربر در سئو
  اینکه گوگل تنها محتوا را می خواند نباید موجب شود که شما نیاز و خواسته کاربر را در سئو سایت خود نادیده بگیرید. کاربر شما به ممکن است تناه به دنبال یافتن فایل عکس ، فایل صوتی ، فایل ویدیویی و دیگر فرمت ها بجز تکس وارد سایت شما گردد و اگر شما تنها محتوا در فرمت تکس گذاشته باشید در واقع تنها گوگل را مخاطب قرار دادید و نیاز کاربر را در نظر نگرفته اید و این امر بحث کاربرپسند بودن سایت شما که در سئو سایت اثرگذار است را مورد ابهام قرار می دهد . کاربران سایت شما را رها می کنند که به مرور در سئو سایت شما اثر منفی می گذارد.
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.