محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

سئو محتوای سایت چیست؟

شروع موضوع توسط mkhbamas ‏30/10/16 در انجمن سئو (SEO)

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏3/7/16
  ارسال ها:
  16
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  وب سایت:
  سئو سایت: سئو محتوای سایت چیست؟
  محتوا به عنوان متریک مهمی در پروسه سئو سایت می باشد اما چگونه می توانید محتوای سایت خود را براساس اصول فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. تهیه و منتشر کنید. محتوای با کیفیت موردی است که در مقالات سئو به طور مداوم از آن یاد می شود و جمله محتوا پادشاه است نیز در همین خصوص عنوان می شود. اما در زمان تهیه محتوا باید چه نکاتی را رعایت نمایید تا سئو محتوا را انجام داده باشید. در این مقاله نحوه تهیه محتوا و مطلب را براساس اصول فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. بیان می کنیم.

  [​IMG]
  سئو سایت: سئو محتوای سایت چیست؟

  انتخاب عنوان در سئو سایت
  عنوان مهم ترین فاکتور در سئو محتوا می باشد. اینکه کاربران شما به دنبال چه محتوایی هستند و شما نیز آن محتوا را تهیه می کنید می تواند ملاک و فاکتور مهمی در جذب کاربر و ترافیک باشد. سوالاتی که کاربران شما در ذهن دارند و مورد سوال قرار می گیرد تمامی را در تیتر و عنوان محتوای خود بگنجانید.

  هدینگ ها در سئو سایت
  هدینگ ها از h1 تا h10 می باشند که h1 برای عنوان اصلی صفحه است و اهمیت آن تیتر را نشان می دهد. برای تیترهای داخلی از h2 تا h10 بگذارید و بسته به اهمیت تیتر را انتخاب نمایید.

  لینک دهی داخلی در سئو
  لینک دهی داخلی نیز آیتم دیگری است که اگر در محتوا درج گردد می تواند موجب شود که کاربران به صفحات دیگر سایت مراجعه کنند و در واقع تایم و زمان بیشتری را در سایت خود بگذارید.

  [​IMG]
  سئو سایت: سئو محتوای سایت چیست؟

  چگالی کلمه کلیدی در سئو
  چگالی کلمه کلیدی نیز آیتمی است که در سئو محتوا باید رعایت شود. میزان تکراری که از کلمه کلیدی در محتوا است نیز باید در نظر گرفته شود. گوگل محتوا را در صفحه سایت شما می خواند و کلمات کلیدی که استفاده نموده اید. پس تیتر و موضوعیت سایت خود را درک کنید و کلمات کلیدی مرتبط را تماما استفاده نماید و نیز کلمات کلیدی مهم تر را در تیتر داخلی استفاده کنید.

  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.٫فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.