محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

راهکار پاناسونیک برای ارتقاء سطح آموزش برای سخنرانان( دانشجویان دانشگاه ها)1

شروع موضوع توسط faterforum ‏7/11/16 در انجمن فناوری اطلاعات

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏26/9/15
  ارسال ها:
  18
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  حرفه:
  مخابرات
  محل سکونت:
  تهران
  وب سایت:
  [​IMG]
  در ویدئو پروژکتورهای معمول، اگر پرده کشیده نباشد و یا چراغ ها خاموش نباشند، تصاویر واضح نخواهند بود.
  زمانی که شما به زحمت کشیدن و کنار زدن پرده و خاموش و روشن کردن مداوم چراغ فکر می کنید قطعاً به این نتیجه می رسید که از ویدئو پروژکتوری استفاده کنید که بتوان آن را در اتاق روشن به کار گرفت. با این حال تصاویر ویدئو پروژکتورهای معمول در روز و یا زمانی که اتاق کاملاً تاریک نیست، واضح نبوده و مشاهده ی آن دشوار خواهد بود.
  اگر قرار باشد اطلاعیه ها و برنامه های دانشگاه در مکان های روشن مانند کافه و کتابخانه نمایش داده شود، دانشجویان به درستی از آن مطلع نخواهند شد.
  [​IMG]
  حل این مشکل با ویدئو پروژکتور های پاناسونیک !
  برای حل این مشکل باید از ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک که به منظور ارائه تصاویر واضح و روشن حتی در روشنائی روز طراحی شده اند، استفاده کنید. تابع تنظیم خودکار تصویر، با توجه به شرایط محیطی، نور تصویر را تنظیم کرده و مشاهده ی آن را آسان می کند.

  ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک در سطوح مختلف روشنائی متناسب با نیاز کلاس های مختلف ارائه می شوند.
  مدار سیستم دید در روز که به تولید تصاویر واضح در اتاق های روشن منجر می شود، در ویدئو پروژکتورهای سطح بالای پاناسونیک قرار داده شده است. علاه بر این، حسگر نور محیطی تعبیه شده در آن، به طور خودکار روشنائی اتاق را تشخیص داده و ویژگی دید در روز پایه و پیشرفته در مدل های مناسب برای کلاس های متوسط و کوچک، با توجه به روشنائی اطراف، به طور خودکار روشنائی و کنتراست را تنظیم می نماید.
  این باعث می شود تصاویر نمایش داده شده حتی در فضاهای روشن، کاملاً واضح بوده، به طوری که بتوان آنها را به عنوان Digital Signage در مکان هایی مانند کتابخانه و کافه استفاده کرد.
  [​IMG]