محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

سئو سایت و رسیدن به لینک اول چگونه است؟

شروع موضوع توسط mahtabnaderimc ‏16/12/16 در انجمن سئو (SEO)

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏16/12/16
  ارسال ها:
  3
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  وب سایت:
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.


  سئو سایت و رسیدن به لینک اول چگونه است؟


  اینکه لینک اول در کلمات کلیدی مختلف باشید و در رقابت با دیگر سایت ها به لینک اول و نفر اول برسید پس در واقع به قدرت و عملکرد بسیار در سئو سایت خود نیاز دارید.
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.
  رنکینگ سایت ها و سئو

  رسیدن به لینک اول در سئو


  دستیابی به لینک اول در کلمات کلیدی مختلف در واقع شانس شما را برای جذب ترافیک و مشتری با چند برابر قرار می دهد. سئو سایت در واقع هدف خود را راهیابی به لینک اول قرار داده است و در این میان از متریک های متعددی که موجود می باشد استفاده می نماید. رقابت برای بدست آوردن لینک اول بیشتر می باشد و این امر نیاز می نماید که شما فعالیت خود را بیشتر نمایید و به تولید محتوای بیشتر و نیز لینک گذاری و بک لینک بیشتر اقدام نمایید.  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.


  سئو سایت :چگونه رنکینگ خود را ارتقا دهید؟
  ارتقای رنکینگ در سئو سایت موجب جذب ترافیک و هدایت کاربران بیشتر به سمت سایت شما می شود زیرا که تمامی کاربران لینک یک و یا دو را در کلمه کلیدی مختلف کلیک می نمایند و وارد سایت می شوند پس درصد دیده شدن در لینک های بالا و رنکینگ بالاتر بیشتر می باشد. همین امر موجب می گردد که افراد به دنبال رنکینگ بالاتر در سئو سایت باشند.
  بدست آوردن رنکینگ بالاتر در سئو سایت
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.
  سئو سایت  برای بدست آوردن رنکینگ بالاتر در سئو سایت می بایست فعالیت و عملکرد خود را در سئو سایت بیشتر نمایید تا ارجحیت و برتری خود را نسبت به سایر سایت ها نشان دهید. هرچه قدر شما فعال تر از سایت دیگر رقبا عمل نمایید می توانید این برتری را نیز به اثبات رسانید.تولید محتوا با کیفیت تر ، تهیه بک لینک بیشتر ، جذب ترافیک بیشتر مواردی هستند که موجب افزایش تراس رنک شما و در نتیجه افزایش رنکینگ و سئو سایت شما خواهد شد.
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.


  سئو سایت و اثرگذاری محتوای با کیفیت

  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.


  محتوای با کیفیت همواره یکی از المان های مهم در سئو سایت مطرح می شود به طوریکه بدون اعتبار داخلی در سایت انجام سئو سایت غیر ممکن خواهد بود. اصول سئو محتوای سایت با لیستی از متریک ها بیان می گردد که روال سئو سایت را با سرعت مورد انجام قرار می دهد.


  سئو محتوای سایت
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.
  امسی سئو سوالات

  اینکه چه متریک هایی را می بایست در سئو محتوا مورد انجام قرار دهیم تا بتوانید جایگاه و رنکینگ خوبی را نسبت به دیگر رقبا کسب نماییم موارد و آیتم های متعددی را شامل می گردد. هدینگ ها ، تیتر اصلی و نیز تیتر های داخلی ، لینک دهی داخلی ، چگالی کلمه کلیدی و دیگر المان ها در سئو محتوا مورد توجه و نیاز قرار می گیرد.

  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.
  ام سی سئو سایت بازاریابی شبکه های اجتماعی

  ترافیک محتوا در سئو سایت


  محتوای شما تا زمانی که مورد خوانش کاربران قرار نگیرد نمی تواند کارایی خود را داشته باشد. بدین منظور می بایست به دنبال راه هایی برای جذب ترافیک به سمت محتوای سایت شما باشید. انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی ، فروم ها می تواند عاملی در جذب ترافیک به سایت شود.


  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.
   
 2. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏28/12/16
  ارسال ها:
  4
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  حرفه:
  تجارت
  محل سکونت:
  تهران
  وب سایت:
  بر خلاف آنچه ادعا میشه رسیدن به رتبه اول گوگل راه بسیار پیچیده ای نیست.
  فقط کافیه اصول سئو به خوبی و به مرور زمان ، پایدار اجرا بشن و از راه های فرعی و میانبر که وسوسه انگیزه اما مخاطره داره استفاده نشه مثل استفاده از بک لینک فالو پولی که ریسک بالایی ایجاد میکنه.
  مسلما بهره گیری از سئو کار واقع بین و مسلط ما رو با مطمئن ترین روش به هدف میرسونه و به لینک اول گوگل میرسیم