محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره وعلّت استفاده از آن

شروع موضوع توسط mahnaz2569 ‏7/1/17 در انجمن فناوری اطلاعات

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏7/1/17
  ارسال ها:
  15
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  زن
  در حال حاضر دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره با ورود خود بخش گسترده ای از مشکلات سازمان ها و ارگان های مختلف را در فرایند کنترل تردد و حضور غیاب بر طرف کرده اند چرا که بسیاری از سازمان ها وشرکت ها در هنگام استفاده از دستگاه های حضور غیاب با مشکلاتی رو به رو هستند که استفاده از دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره این مشکلات را بر طرف کرده است.

  از جمله علّت های استفاده از سیستم های حضور غیاب تشخیص چهره به منظور کنترل تردد پرسنل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1 – افراد خدماتی وکارگری به دلیل استفاده از مواد شوینده، شیار های اثر انگشت خودرا از دست می دهند وبه علّت کارهای فیزیکی فاقد اثر انگشت سالم هستند که دستگاه های حضور وغیاب اثر انگشتی امکان شناسایی اثر انگشت این افراد را ندارند.

  2 – برخی محیط هایی مانند بیمارستان ها که در آنها انتقال بیماری از طریق تماس وجود دارد و به دلیل بدون تماس بودن از دستگاه های کنترل تردد تشخیص چهره استفاده می کنند.

  3 – محیط های امنیتی به دلیل بالابودن ضریب امنیت و شناسایی افراد از دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره استفاده می کنند.

  4 – محیط هایی که دارای تعداد پرسنل بالا هستند وسرعت در شناسایی افراد برای آنها اهمیت به سزایی دارد به دلیل سرعت بالای تشخیص در دستگاه های تشخیص چهره از این دستگاه استفاده می کنند.

  منابع: فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. - فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.- فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.- فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. - فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.
   
 2. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏7/1/17
  ارسال ها:
  19
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد