محل تبلیغات شما سرور ایران

1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

؟!

شروع موضوع توسط *Mitra* ‏8/1/17 در انجمن عمومی موبایل

1. Родился в осень عضو کادر مدیریت مدیر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113
    دوستان عذر خواهم یه سوالی داشتم چنانچه ملاحظه کردین و مقدور بود بهش پاسخ بدین:
    من با گوشی اهنگهای ذخیره شده تو داکیومنت موسیقی م رو دارم و پلی میشه ولی وقتی وارد سایتهایی میشم که اهنگ داره نمیتونم اهنگ رو پخش کنم ...مثل سایت خودمون که اهنگهای پروفایلها رو با گوشی ندارم...اگ نرم افزار خاصی باید دان کنم برای گوشی راهنمایی بفرمایید

سپاس@};-

!Trane!، z!ma، 7080 و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    113
    لابد از مرورگر خود اندروید یا مرورگر کروم استفاده میکنید

از اونجایی که فایل هایی ک خودشون پخش میشن ، عمدتا از افزونه فلش پلیر استفاده میکنن و این افزونه به علت مشکلات امنیتی که داشته از نسخه 2.3 اندروید به بعد ، به صورت پیش فرض از این سیستم عامل حذف شده ، دیگه فایلهای فلش موجود در صفحات وب با مرورگر معمولی اندروید باز نمیشن

اندروید کروم هم که اصلا از اول فلش رو ساپورت نمیکرد

ولی مرورگر های دیگه مثل فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.به راحتی فایلهای فلش رو باز میکنن
    که احتمالا میتونید باهاش اهنگهای پروفایل رو گوش بدین

z!ma، 7080، *Mitra* و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. کاربر مفید

امتیاز دستاورد:
    113
    اگر احیانا با فایرفاکس هم پخش نمیشن
    تنظیمات زیر رو اعمال کنید
    settings>content>plugins>enabled

آخرین ویرایش: ‏8/1/17
    z!ma، 7080، *Mitra* و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Родился в осень عضو کادر مدیریت مدیر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113
    ممنون مشکلم حل شد@};-@};-

یه مشکل دگ:
    من گوشیم یه هفته ست پشت سر هم یه ریز الارم میده خدمات گوگل پلی متوقف شده..
    نمیدونم چیکار کنم همه برنامه هام هم ابدیته...
    گوشی قبلیم این پیام رو میداد توجه نکردم دست اخر مجبور شدم فلش بزنم حالا اگ کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه...

z!ma، 7080 و وضعیت سفید از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت مدیر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    Mobile Repair Tools
    اخرين ورژن برنامه Google Play services يا همون خدمات گوگل پلي را دانلود و نصب كنين

ايكن برنامه هم اين شكليه

اگه مشكل برطرف نشد ، از اطلاعات خودتون بك اپ بگيرين چون گوشي بايد فلش بشه

وضعیت سفید، *Mitra* و z!ma از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. 【★】

امتیاز دستاورد:
    93
    سلام
    با عرض معذرت از ميترا جان @};-:">

منم يه سوال دارم ميشه همينجا مطرح كنم كه يه تاپيك جدا نزنم؟ : ))

وضعیت سفید و *Mitra* از این پست تشکر کرده اند.
  7. Родился в осень عضو کادر مدیریت مدیر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113
    تران جان هر سوالی داری بپرس من این تاپیک رو گذاشتم بچه ها سوالی داشتن مشورت بگیرن از همدیگه

حمیدرضا جان ممنون وقت گذاشتین و پاسخ دادین...راستشو بخواین تو برنامه بازار سرچ زدم این برنامه بود خواستم دان کنم اصلا نصب رو که نداشت اجرا داشت و اجرا هم غیر فعال بود...
    شدیدا رو اعصابه این پیامها و بیشتر همون که میگید باید فلش بخوره...

آمد به سرم ازانچه میترسیدم:unsure::unsure:

اگ میشه توضیح بدین چرا این موارد ایجاد میشه ؟گوشی قبلیم هم همینطوری شد و فلش خورد ...جریان چیه من همیشه برنامه هام رو بروزرسانی میکنم چرا اینطوری میشه؟
    اگ امکانش هست براتون و مقدور هست نحوه ی بک آپ گیری رو هم در حد زاد و روز بالای ما توضیح بدید...اگ تصویری توضیح دادید که بسی شرمنده فرمودین
    دگ هیچ راهی جز فلش نیست؟:unsure::unsure:
    مرسی@};-

وضعیت سفید، 7080 و !Trane! از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. 【★】

امتیاز دستاورد:
    93
    مچکرم میترا جان:-*

راستش گوشیم خیلی خیلی هنگ میکنه و همینطور که توی اینستا یا مرورگر یا هرجایی که هستم صفحات تبلیغاتی باز میشه:///////
    که یه جایی خوندم وقتی گوشی ویروسی میشه این حالت ممکنه اتفاق بیوفته

حالا الان صفحات تبلیغاتی باز نمیشه اما یه اتفاق دیگه میوفته:d
    من قبلا موبوگرام نصب داشتم که حذفش کردم اما هنوز برنامه خامش رو دارم
    الان به جای اون صفحه تبلیغاتیه مدام پیام میاد که بیا موبوگرام ثبت نام کن://////
    برنامه زیادی هم نصب ندارم ینی خیلی از برنامه ها رو حذف کردم گوشیم سنگین نشه برنامه هامم خیلی اپدیت نکردم که سنگین نشه:|

هیستوری و اینا هم زود زود خالی میکنم
    میخواستم بگم غیر ازریست کردن که مصیبته واسه ادم، چیکار باید بکنم؟
    ایا ویروسیه؟ اگه ویروسیه یه انتی ویروس اندروید بگین نصب کنم
    اهان نود ۳۲ اندروید هم نصب کردم اما تغییری نکرد:/ یا من کار باهاشو بلد نیستم یا خودش مشکل داشت
    مچکرم@};-

9. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت مدیر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    Mobile Repair Tools
    خواهش ميكنم@};-

نصب اين برنامه براي اندرويدهايي كه با ورژن متفاوت هستن فرق ميكنه
    براتون اخرين ورژن رو ميذارم ببينين ميتونين نصب كنين اگر نشد كه يك راه ديگه رو پيشنهاد ميكنم

جدیدترین نسخه برنامه گوگل پلی سرویس Google Play services
    تمام نسخه های موجود برای اندروید 4.0 و 5.0 و بالاتر + تمامی پردازنده ها
    به همراه آموزش اطلاع از نوع پردازنده و DPI متناسبنرم افزار ضروری برای تمام گوشی های اندروید

همانطور که می دانید توسعه دهنده سیستم عامل اندروید و به صورت کلی سازنده این سیستم عامل، کمپانی عظیم گوگل می باشد. از این رو وظیفه پشتیبانی این سیستم عامل را نیز همین کمپانی انجام می دهد. تعدادی از برنامه هایی که در سایت فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. قرار دارند توسط کمپانی عرضه شده اند و نام این کمپانی را به عنوان سازنده یدک می کشند. این اپلیکیشن ها، همان برنامه هایی می باشند که معمولا به صورت پیش فرض بر روی اکثر گوشی های اندرویدی که خریداری می کنید، وجود دارند.

اما بعضی از آنها نیز در گوشی نصب نیستند و باید به صورت دستی آنها را دانلود و نصب کنید. اما به صورت کلی برای آن دسته از کاربرانی که بر روی گوشی شان این برنامه نصب باشد یا نباشد گوگل اقدام به عرضه نرم افزارها در سایت پلی استور نموده است.

این بار در سایت ApkTops قصد معرفی یکی از ضروری ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای سیستم عامل اندروید با نام Google Play services را داریم که به طور حتم تا به حال بارها و بارها نام آن را شنیده اید.

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.

نرم افزار Google Play services را می توان به عنوان یک ابزار ضروری برای اسمارت فون های اندرویدی به حساب آورد که نصب بودن آن را می توان بسیار ضروری و مهم عنوان کرد.

این نرم افزار به کاربران اجازه دسترسی به تنظیمات گوگل را می دهد. گوگل پلی سرویس اجازه استفاده از جدیدترین متدهای گوگل را در اختیار شما قرار خواهد داد. وجود گوگل پلی سرویس برای نصب بسیاری از برنامه ها و بازی ها در گوشی ضروری بوده و شاید بارها مشاهده کرده باشید که برای نصب برنامه یا بازی خاص از شما تقاضای نصب کردن Google Play services شده است.

نکته بسیار مهم:

نسخه های جدید گوگل پلی سرویس ، دارای تفاوت DPI در فایل نصبی هستند. برای مثال در صورتی که شما DPI مناسب گوشی خود را دانلود نکنید به ارور App not installed و مشکلات نصب برخورد خواهید کرد.

سایت APKTOPS برای اولین بار در ایران اقدام به فراهم سازی تمام DPI های این نرم افزار کرده است که این نسخه ها به صورت تفکیک شده از ادامه مطلب قابل دانلود است. لطفا به تناسب گوشی اندرویدی خود DPI مناسب را دانلود و نصب نمایید.

راه دیگر اطلاع از ورژن مناسب گوشی شما:
    نسخه های قدیمی تر یا جدیدترین نسخه را از گوگل پلی نصب نمایید و سپس مطابق تصویر زیر به بخش App info رفته و عدد نشان داده شده را به خاطر بسپارید:

همچنین می توانید از برنامه فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. جهت تشخیص DPI گوشی استفاده کنید. برای این کار بعد از نصب برنامه مقدار Screen Density را مشاهده کنید. مثلا برای نوت 3 مقدار 480 نمایش داده شده است:

راهنمای شناسایی نسخه های مختلف گوگل پلی سرویس:
    To figure out the right version of Google Play services for your Android device, go toSettings -> Apps -> Google Play services, and look at the last 3 numbers in the parentheses. You’ll see something like -XYZ where:

* X defines Android version:
    • 0 for Android <5.0
    • 2 for Android 5.0 and 5.1 starting with Play Services v8
    • 4 for Android 5.0 and 5.1 before Play Services v8, Android >= 6.0 after
    • 5 for Android Wear
    • 7 for Android 5.0
    • 8 for Android TV
    * Y defines CPU architecture:
    • 1 for armeabi
    • 3 for armeabi-v7a
    • 4 for arm64-v8a
    • 5 for mips
    • 7 for x86
    • 8 for x86_64
    * Z defines DPI:
    • 0 for universal
    • 2 for 160
    • 4 for 240
    • 6 for 320
    • 8 for 480
    Notes:
    • It seems that 7YZ builds became 4YZ with Google Play services v6.5. If you were on 7YZ before, you should now install 4YZ.
    • It seems that 4YZ builds got split into 2YZ for Lollipop and 4YZ for Marshmallow with Google Play services v8. If you were on 4YZ before, you should now install 2YZ in Lollipop and 4YZ in Marshmallow.
    Examples:
    • 014 for Android <5.0 armeabi CPU 240 DPI device
    • 438 for Android 6.0+ armeabi-v7a CPU 480 DPI device
    • 876 for Android TV x86 CPU 320 DPI device

منبع : apktops.ir

10. مدیر ارشد عضو کادر مدیریت مدیر ارشد

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفه:
    Mobile Repair Tools
    احتمال اينكه گوشي شما ويروسي باشه ، خيلي زياده

ايا بالاي صفحه گوشي آرم هارد و يا ارور پر بودن حافظه نمايش داده ميشه ؟

اگر اين علائم بود كه بايد از قسمت تنظيمات » حافظه» حافظه داخلي» ببينين چه بخشي چه مقدار حجم از فضاي حافظه داخل رو اشغال كرده
    بايد يا حذف و يا انتقال بدين به كارت حافظه يا همون مموري كارت

شما اين مسير رو طي كن:
    وارد فايل منيجر و يا همون پوشه فايلهاي شخصي » حافظه داخلي» Android»
    data
    بعد اگر بعنوان مثال برنامه تلگرام دارين بايد دنبال پوشه org.telegram.messenger بگردين
    بعد از باز كردن پوشه cache رو هم باز كنين و تمام فايلهاي موجود رو حذف كنين (با اين كار هيچ عكسي از شمل حذف نخواهد شد)
    و همين كار رو هم براي تمام برنامه ها مخصوصا انيستاگرام انجام بدين
    با اين كار خيلي از فضاي اشغال شده ازاد ميشه

انتي ويروس free پيشنهاد نميكنم

اگر مشكل شما برطرف نشد اطلاع بدين

آخرین ویرایش: ‏12/1/17
    !Trane!، وضعیت سفید و *Mitra* از این ارسال تشکر کرده اند.