محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

کارتریج اچ پی 85a

شروع موضوع توسط dexter_sh ‏14/2/17 در انجمن سخت افزار

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏29/11/16
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  کارتریج اچ پی 85a : فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. لیزری اچ پی امروزه بسیار طرفدارانه زیادی پیدا کرده و بسیاری از شرکت ها و مصرف کنندگان بیشترین خرید را از فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. لیزری اچ پی دارند که یکی از پر طرفدار ترین فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. ها نیز فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.میباشد.

  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. های پر طرفداره دیگری همچون 49a و 53a نیز میباشد ولی در این چند ساله طرفداره این کارتریج بالاتر رفته است و بسیار فروش زیادی نیز داشته است.

  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. قابل استفاده در فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید., فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. , فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید., فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. , پفقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید..

  ولی نکته ای بزرگ در اینجا نهفته است با بالا رفتن و بهتر شدن شرکت اچ پی پرینتر های این شرکت نیز قیمتش افزایش یافت و بسیاری از مردم برای خرید پرینتر به شرکت های رقیب اچ پی رو آوردند و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.های خود را نیز از شرکت های دیگر گرفتند شرکت هایی که میتوان مثال زد مانند کانن,سامسونگ,ریکو و... هست.شرکت ریکو با تولید کردن پرینتر های خوب و البته پایین قیمت رقابت بزرگ و عجیبی را با شرکت اچ پی شکل داده است.این شرکت میتوان گفت از نظر کیفیتی نیز خیلی خوب کار کرده است.ولی متاسفانه بسیاری از مصرف کنندگان خیلی دیر به یک شرکت که محصولی جدید را تولید میکند اعتماد میکنند.بسیاری از مصرف کنندگان امروزه امروزه از فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. مصرف میکنند و میتوان گفت شرکت اچ پی از شرکت های دیگر نیز جلوتر است زیرا با تولید کردن پرینتر خیلی جلوتر از شرکت ها و برندهای دیگر نیز هست.

  مصرف کنندگان با توجه به نیاز و محیط خود فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. خود را انتخاب میکنند و به راحتی میتوانند پرینتر و فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. مورد نظر خود را انخاب کنند.بسیاری از شرکت های بزرگ برای خود پرینتر لیزری چند کاره انتخاب میکنند زیرا با انتخبا این پرینتر دیگر نیازی نیست برای هر کار دستگاه جدا را خریداری کرد مثلا برای فکس یا کپی و یا اسکنر به راحتی همه ی این ها در یک پرینتر قرار گرفته است و فرد به راحتی میتواند که هر کاری که دارد در پرینتر لیزری چند کاره خود انجام دهند.