محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

مبلمان شهری و تجهیزات مدرن برای شهر

شروع موضوع توسط baharesarmaast ‏27/4/17 در انجمن مهندسی معماری

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏9/7/16
  ارسال ها:
  32
  تشکر شده:
  4
  امتیاز دستاورد:
  8
  جنسیت:
  زن
  سلام و صبح به خیر
  حال و احوالتون چه طوره؟؟ توی این هوا باید خوب باشید واقعا آدم سرکیف میاد. منم داشتم امروز در مورد تجهیزات جدید شهرها مطلب می خواندم به من زیر رسیدم گفتم این مطلب رو با شما دوستان خوبم به اشتراک بزارم. امیدوارم که براتون جالب باشه و از خواندنش لذت ببرید.
  یکی از نکات مهم در توسعه و پیشرفت شهرها به کارگیری درست از ابزارها، تجهیزات و المان های شهری برای ایجاد رفاه و توسعه می باشد، به طوری که می توان سطح فرهنگ حاکم بر جامعه را تا حد قابل تاملی بالا برد و باعث ایجاد روحیه مثبت در شهروندان جامعه شد.

  [​IMG]

  تحقیقات اخیر نشان داده که از هم گسیختگی چهره شهر باعث ایجاد حس رخوت و افسردگی در شهروندان شده و فعالیت روزانه آنها را تا حد قابل ملاحظه ای تغییر می دهد؛ اما چاره چیست؟؟

  در این مقاله درباره فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. سخن خواهیم گفت و بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد.

  یکی از پاسخ ها ادامه این جریان می باشد و بی تفاوت بودن نسبت به آن، که این خود باعث ادامه این روند شده و تاثیر بسیار وحشتناک تری را در آینده بر چهره شهر ها می گذارد. راه دیگر نیز استفاده از امکانات و ابزارهای در دسترس می باشد که می توانیم با به کارگیری از آنها تاثیر بسیار مثبتی را بر چهره شهر بگذاریم.

  [​IMG]

  استفاده از المان های شهری یکی از موثرترین راهکارها می باشد که می تواند علاوه بر رفع نیاز شهروندان، انتقال دهنده و جهت دهنده به افکار عمومی باشد. ما با همان هزینه های تعریف شده می توانیم کاربری این وسایل را ارتقاء داده و کارآیی آن را به حداکثر برسانیم. البته از تاثیر این تابلوها در فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. فروشگاه ها نیز نباید غافل شد.


  استفاده درست و صحیح از تابلوهای روان در اکثر شهر های صنعتی باعث ایجاد هارمونی رنگ ها در چهره شهر شده و ساعت جریان فعالیت شهر را تا حد بسیار زیادی بالا برده است. این تابلوها از طرفی هزینه بسیار کمتری نسبت به انواع تابلوهای قدیمی داشته و به خاطر به کار رفتن لامپ های ال ای دی در آن هزینه بسیار ناچیزی دارد.

  [​IMG]

  باید گفت این تابلوها باعث رونق کسب و کار شده و دقیقا از همین طریق است که صنایع و شرکت ها خود را به جامعه معرفی می کنند. همانطور که گفتیم استفاده درست از فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. بسیار مهم بوده و قوانینی برای آن باید تصویب شود، زیرا استفاده نابجا از این وسیله خود باعث ایجاد تشویش در چهره شهر و ایجاد محیطی نامطلوب برای شهروندان می شود.

  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. یکی دیگر از المان های شهری می باشد که نقش بسیار بالایی را اخیرا در سطح شهر بازی می کند، این تابلوها هشدار دهنده و آگاه کننده شهروندان می باشد و اطلاعات شهری را به صورت مستقیم در اختیار شهروندان و رانندگان وسایل نقلیه قرار می دهد و از ایجاد ترافیک و ازدحام در مناطق تا حد بسیار زیادی جلوگیری می کند و از این طریق می توان جاده های برون شهری و درون شهری را کنترل کرد.

  در آخر می خواهیم به معرفی تلویزیون های شهری بپردازیم؛ از این تلویزیون ها علاوه بر میادین و جاده ها، در پارک ها و فضاهای بسته استفاده می شود و می توان بر حسب نیاز از انواع مختلف آن استفاده کرد، فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. یکی از موثرترین کارها برای تغییر در چهره شهر می باشد، زیرا این تلویزیون ها این قابلیت را دارند که مخاطبان بسیار زیادی را روزانه تحت تاثیر قرار دهند و علاوه بر این بر روی مخاطبان خود تاثیر گذاری بالایی را دارند.

  [​IMG]

  تنوع به کار رفته در این المان ها بسیار حائز اهمیت می باشد، به طوری که خلاقیت در این المان و مبلمان شهری تاثیر هدف ما را دو چندان و در برخی از موارد مخاطب را درگیر می کند که این خود باعث رشد جامعه در دراز مدت می شود.

  منبع:

  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.