محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

قبل از سفر به سوئد بخوانید

شروع موضوع توسط arash.mousavi ‏10/10/17 در انجمن طراحی سایت

 1. داره راه میوفته!

  تاریخ عضویت:
  ‏23/5/17
  ارسال ها:
  12
  تشکر شده:
  1
  امتیاز دستاورد:
  3
  جنسیت:
  مرد
  در مورد تور سوئد باید بگوییم که هر گردشگری به دنبال سفر به کشوری است که پر از جاذبه های دیدنی باشد، کشور سوئد از کشورهایی است که به خاطر جاذبه های فراوان و تعداد زیادی از افراد فارسی زبان از کشورهای ایران و افغانستان که در سوئد زندگی می کنند، مورد توجه گردشگران در تورهای خارجی قرار می گیرد. برای سفر با فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. می توانید از سفر هوایی با رزرو فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. و یا سفر چند تکه ای استفاده کنید. از جاذبه های تور لحظه آخری سوئد این کشور زیبا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  استکهلم در تور سوئد
  از جذابیت های تور سوئد می توانیم به دریاچه بی نظیر دیستریکت، کوه های پر از درخت، جلگه های حاصل خیز اسکانیا و هزاران جاذبه دیگری که به این کشور لقب نگین زیبای اسکاندیناوی را اختصاص داده اشاره کنیم، برای دیدن از همه این زیبایی ها بهتر است از قبل یکی از هتل های دیپلمات و نوبیس را برای اقامت رزرو کنیم. از جذابیت های مورد توجه گردشگران تور ارزان سوئد وجود تعداد زیادی پل متصل به هم است که پایتخت سوئد را تشکیل داده است. از جاذبه های تاریخی می توانیم به ساختمان پادشاه و ساختمان گلوبن اشاره کنیم.فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.،

  گوتنبرگ در تور سوئد
  یکی دیگر از شهرهای سوئد که در تور سوئد مورد بازدید قرار می گیرد، شهر گوتنبرگ می باشد. جاذبه های طبیعی مانند موزه شیک و هنری استرندورکت، فانوس پاترنوستر را نام برد. یکی از دلایل منحصر به فرد بودن این کشور تفاوت ساعت شبانه روز در فصول مختلف است که در تابستان روزها به حدود 18 ساعت می رسد و در پاییز حدود 6 ساعت می باشد.فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.

  مالمو شهر تاریخی
  از جذابیت ها شهر مالمو در تور سوئد وجود ساختمان های قدیمی که به دوران کهن موبوط است، جدید در کنار یکدیگر است، یکی از این آثار قدیمی قلعه مالموس اسلات است. وجود تونل های تودرتو از دیگر جاذبه های تارخی مالمو به حساب می آید. اصلی ترین جاذبه این شهر ساختمان ترنینگ اثر تورسو که به شکل مارپیچ است، می باشد.
   
  DaniyaL از این پست تشکر کرده است.