محل تبلیغات شما سرور ایران

  1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

نامزدهای سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر

شروع موضوع توسط Aryangirl ‏11/2/18 در انجمن سینمای ایران

  1. کاربر فوق حرفه ای

    تاریخ عضویت:
    ‏16/1/12
    ارسال ها:
    4,773
    تشکر شده:
    4,988
    امتیاز دستاورد:
    113
    نامزدهای سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.

    [​IMG]

    به گزارش «انتخاب»، شامگاه شنبه 21 بهمن ماه هیات داوران جشنواره سی و ششم فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت (سینمای رسانه ها) و در نشستی خبری حاضر شدند تا اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره اعلام شود.

    بهرام بدخشانی، کمال تبریزی، حسن خجسته، خسرو دهقان، رسول صدرعاملی، فرشته طائرپور و محمدرضا فروتن پس از جلسه جمع بندی در سالن نشست های جشنواره آمدند و در جمع خبرنگاران اسامی را اعلام کردند.

    نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری:
    1- بمب (محمد لطفعلی)
    2- به وقت شام (سیدهادی اسلامی)
    3- تنگه ابوقریب (حسن ایزدی، جواد مطوری، محمد برادران، محسن خیرآبادی)
    4- چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی)
    5- سرو زیر آب (محمد خاکزاد)
    6- لاتاری و ماهورا (سینا قویدل)

    نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:
    1- بمب (عباس شوقی)
    2- به وقت شام (محسن روزبهانی)
    3- تنگه ابوقریب (محسن روزبهانی)
    4- سرو زیر آب (محسن روزبهانی)
    5- ماهورا (حمید رسولیان)

    نامزدهای بهترین چهره‌پردازی:
    1- تنگه ابوقریب (سعید ملکان)
    2- چهارراه استانبول (عباس عباسی)
    3- دارکوب (فاطمه کمالی، زهرا کمالی)
    4- شعله‌ور (مهرداد میرکیانی)
    5- کامیون (بابک اسکندری)

    نامزدهای بهترین طراحی لباس:
    1- بمب (سارا خالدی‌زاده)
    2- خجالت نکش (رعنا امینی)
    3- سوء تفاهم (سارا سمیعی)
    4- شعله‌ور (سوسن نوروزی)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مارال جیرانی)

    نامزدهای بهترین طراحی صحنه:
    1- بمب (محسن شاه‌ابراهیمی)
    2- تنگه ابوقریب (محمدرضا شجاعی)
    3- دارکوب (آیدین ظریف)
    4- سرو زیر آب (عباس بلوندی)
    5- سوء تفاهم (کیوان مقدم)

    نامزدهای بهترین صدابردار:
    1- بمب (ایرج شهزادی)
    2- به وقت شام (طاهر پیشوایی)
    3- تنگه ابوقریب (رشید دانشمند)
    4- سوء تفاهم (مهران ملکوتی)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهران ملکوتی)

    نامزدهای بهترین صداگذار:
    1- امپراطور جهنم (بهمن بنی‌اردلان)
    2- به وقت شام (علیرضا علویان)
    3- تنگه ابوقریب (امیرحسین قاسمی)
    4- شعله‌ور (امین شریفی، بابک شکیبا)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (علیرضا علویان)

    نامزدهای بهترین موسیقی متن:
    1- به وقت شام (کارن همایونفر)
    2- بمب (النی کاریندرو)
    3- تنگه ابوقریب (حامد ثابت)
    4- دارکوب (بهزاد عبدی)
    5- شعله‌ور (سهراب پورناظری)
    6- عرق سرد (کارن همایونفر)

    نامزدهای بهترین تدوین:
    1- به وقت شام (مهرداد خوشبخت)
    2- دارکوب (فرامرز هوتهم)
    3- عرق سرد (بهرام دهقانی، محمد نجاریان)
    4- کامیون (مصطفی خرقه‌پوش)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهدی سعدی)

    نامزدهای بهترین فیلمبرداری:
    1- بمب (محمود کلاری)
    2- تنگه ابوقریب (حمید خضوعی ابیانه)
    3- سرو زیر آب (علیرضا زرین‌دست)
    4- عرق سرد (فرشاد محمدی)
    5- مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (پیمان شادمانفر)

    نامزدهای بهترین نقش مکمل مرد:
    1- پژمان جمشیدی برای فیلم سوء تفاهم
    2- جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب
    3- سیامک انصاری برای فیلم بمب
    4- فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده
    5- مسعود کرامتی برای فیلم چهارراه استانبول
    6- نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده

    نامزدهای بهترین نقش مکمل زن:
    1- سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول
    2- لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد
    3- نگار عابدی برای فیلم دارکوب
    4- هدی زین‌العابدین برای فیلم‌ عرق سرد

    نامزدهای بهترین نقش اول مرد:
    1- امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد
    2- امین حیایی برای فیلم شعله‌ور
    3- بابک حمیدیان برای فیلم سرو زیر آب
    4- رضا عطاران برای فیلم مصادره
    5- سعید آقاخانی برای فیلم کامیون
    6- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده

    نامزدهای بهترین نقش اول زن:
    1- باران کوثری برای فیلم عرق سرد
    2- سارا بهرامی برای فیلم دارکوب
    3- شبنم مقدمی برای فیلم خجالت نکش
    4- ماهور الوند برای فیلم چهارراه استانبول
    5- مهناز افشار برای فیلم دارکوب
    6- هانیه توسلی برای فیلم سوء تفاهم

    نامزدهای بهترین فیلمنامه:
    1- بمب (پیمان معادی)
    2- سرو زیر آب (محمدعلی باشه آهنگر، حامد باشه آهنگر)
    3- شعله‌ور (هادی مقدم‌دوست، حمید نعمت‌اله)
    4- کامیون (کامبوزیا پرتوی)
    5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (هومن سیدی)

    نامزدهای بهترین کارگردانی:
    1- به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا
    2- تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی
    3- دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی
    4- سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر
    5- کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی
    6- مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی

    نامزدهای بهترین فیلم:
    1- بمب به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و احسان رسول‌اف
    2- به وقت شام به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی
    3- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان
    4- دارکوب به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی
    5- سرو زیر آب به تهیه‌کنندگی سیدحامد حسینی
    6- کامیون به تهیه‌کنندگی کامبوزیا پرتوی
    7- مغزهای کوچک زنگ‌زده به تهیه‌کنندگی سعید سعدی
    انتخاب
     
    DaniyaL، AftabGardoon، Mohammad و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.