محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

معرفی سرویس اشتراک گذاری لینک - لینک پین

شروع موضوع توسط gzm79384 ‏26/2/18 در انجمن وب مستر

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏26/2/18
  ارسال ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  زن
  با سلام و خدمت شما کاربران تاپ فروم

  می خوام شما را با یک سرویس جدید وب به نام فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. آشنا کنم.

  لینک پین چیه؟
  جهت بازدید بیشتر از مطالب / فروش محصولات / معرفی کسب کار و ... می توانید از فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.، لینک پین استفاده کنید.

  توجه داشته باشید که لینک پین علاوه بر اشتراک گذاری لینک ها، به دلیل داشتن فیلتر های متنوع دسته بندی، نوع محتوا و زبان محتوا با گذشت زمان تبدیل به فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.خواهد شد و سایر کاربران به راحتی شما را در این دایره المعارف پیدا میکنند و با کسب و کارتون آشنا خواهند شد.

  راستی یکی دیگه از خدمات لینک پین، ارائه لینک کوتاه، لینک های شما است. با افزودن لینک خودتون توی لینک پین هم مخاطب جذب کنید و هم می توانید از لینک کوتاه تولید شده توسط لینک پین در وبلاگ / وب سایت خودتون استفاده کنید.
  لینک پین خدمات فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. رو از وب سایت فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید. دریافت می کند.

  آموزش استفاده از لینک پین :
  فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.

  همین حالا ثبت نام کنید و لینک هاتون رو اضافه کنید.

  پیشاپیش از حسن توجه شما سپاسگذارم.