محل تبلیغات شما سرور ایران

 1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

دوره خدمت سربازی برای مخترعین

شروع موضوع توسط visco01 ‏15/5/18 در انجمن خانه و خانواده

 1. عضو جدید

  تاریخ عضویت:
  ‏11/5/18
  ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  وب سایت:
  سربازی یکی از مهم ترین و البته شاید برای بسیاری سخت ترین دوره های زندگی می باشد که در حال حاضر در بسیاری از کشور به از جمله ایران دیده می شود و نیاز است که در کشورمان وقتی به سن 199 سالگی می رسد و در صورت مذکر بودن نیاز است که دوره ای دو ساله را تحت عنوان خدمت سربازی که در گذشته اجباری نام داشت بگذراند.

  در مورد برخی نیز ممکن است شانس روی خوش نشان دهد و خدمتشان شامل کسری و معافیت های مختلف باشد، البته که معافیت هم خود به دسته بندی های جدا از هم شاخه بندی می شود اما به طور کل باید دانست که خدمت سربازی برای کسانی که عضو انجمن ملی نخبگان ایران بوده و یا دارای گواهی ثبت اختراع هستند می تواند به طور کاملا مشهودی آسان تر از دیگران باشد.

  [​IMG]

  ثبت اختراع و کم شدن خدمت
  این مورد هم در مورد کسانی بود که دارای اختراع هایی هستند که البته نیاز است مورد تایید بنیاد ملی نخبگان باشد، این افراد می توانند به واسطه اختراع و سوابق خوبی که پیش از این داشته اند خدمت خود را به صورت طراحی و ساخت و یا پروژه بگذرانند و در واقع معاف از رزم نیز ممکن است شناخته شوند که در این صورت باید بدانید این افراد باید دارای شرایط خاصی باشند.

  این اختراعات باید دارنده ی تاییده های لازم از مراکز و مراجع علمی کشور باشند که به واسطه ی این اتفاق فرد می تواند در حمایت از تولید ملی و اشتغال از این روش استفاده کند که در این صورت نظر نهایی بر عهده ی سازمان نظام وظیفه عمومی کل کشور خواهد بود.

  [​IMG]

  تاییده های گواهی های ثبت اختراع
  پارک های علم و فناوری، دانشگاه ها و سازمان های پژوهشی و صنعتی کشور نیاز است که تایید کننده پروژه و یا اختراع شما باشند که در این صورت فرد می تواند با طراحی و ساخت یک پروژه جامع و کاربردی به چنین هدفی برسد.

  همینطور می توانید مطالعه نمائید “خرید خدمت سربازی سال 97“

  البته که فرد مخترع دارای یک گواهی ثبت خواهد بود و همین طور قانون کپی رایت نیز در چنین مواقعی کاملا باید رعایت گردد و اختراع فرد می تواند موجب گذراندن دوره ی خدمت او به این صورت گردد.

  در مورد کسانی که قصد ساخت و بر عهده گرفتن یک پروژه را دارند نیز می تواند کسری های خاصی مورد استفاده قرار گیرد.
  منبع
   
  آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏17/5/18