محل تبلیغات شما سرور ایران

1. مهمان گرامی، جهت ارسال پست، دانلود و سایر امکانات ویژه کاربران عضو، لازم است که ثبت نام کنید.

راهیابی بازی چهار شگفت انگیز

شروع موضوع توسط Twister ‏29/4/11 در انجمن اخبار و معرفی

1. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام خيلي جالب بود و استفاده کردم اگر دوست داشتين و فرصت کردين حتما از سايت ماهم ديدن کنين مقالات زيادي روي سايت ما هست که شايد بتونه براي شما همکار گرامي مفيد باشه.

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.

2. داره راه میوفته!

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام خيلي جالب بود و استفاده کردم اگر دوست داشتين و فرصت کردين حتما از سايت ماهم ديدن کنين مقالات زيادي روي سايت ما هست که شايد بتونه براي شما همکار گرامي مفيد باشه.

فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را مشاهده کنند. برای عضویت اینجا کلیک کنید.

3. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3

سلام بعدازاين مراحلي كه گفتين يه مرحله مياد كه سو باجاني اول باهم ربات هارونابود ميكنن بعدش سو بايد به تنهايي ماموريتشو انجام بده يه قسمتي كه چندتا ادم هم هستن كه باربات ها درگيرميشن جلوتر ك ميرم گيم اور ميشه ولي نميدونم چرااااا....لطفا كمكم كنيد.

وضعیت سفید از این پست تشکر کرده است.
  4. عضو جدید

امتیاز دستاورد:
    3
    يوووهااااهاااااا من ديگه اخربازي هستم منتهي سيستم ريست ميشه گندميزنه به بازي:-(:d:-)ولي فكرشو نميكردم اين همه بتونم برم:xمن شديدا عاشق اين فيلمشو بازيشم فيلمشو كه هزاران بار ديدمممممم;):)):lol::funny:

وضعیت سفید از این پست تشکر کرده است.